Na Assassin’s Creed: Unity pracuje 10 studií
novinka•čtvrtek 15. května 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: UbiSoft Montreal
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (13)
mě ti asasíni asi nikdy neomrzí:)..opravdu se těším..
Vidim to jak Martin, až to uvidim, takl se můj "kabel lásky" vzedme a už nikdy nepohasne....to teda nevim co s tim pak budu dělat :-D
No docela se těšim....ta E3 letos bude asi zatím nejnabušenější co kdy byla
Můj všem známý geniální šestý herní smysl mi říká, že to bude nejlepší assassin celé série. Rád bych zachránil M.Antoinetu, pobavil se u popravy madam duBarry, osobně katoval toho kreténa Robespierra a třeba se něčemu přiučil od mistra Sansona. Jsem si jistý, že na ty všechny ve hře narazíme. Už aby to bylo!!!
Jako sorry, ale od trojky je ten vývoj více studií znát i negativně občas.
Jestli po tech x dilech nevylepsi o tisic procent hratelnost,je u me Assassin mrtvy muz .......jiz pri vylodeni :D
tak mě zatím žádný díl nezklamal, ba naopak díl od dílu mě baví víc a víc, takže na nový se opět velmi těším a jsem rád, že vychází každý rok nový díl !!! [s12][s12][s12][s12]
tak at zase hlavne neni zkopirovana pulka hry z AC2.
Někdy méně je více. Takhle se bojím, že už tak každoročně zabugovaná hry bude ještě více zabugovaná, ale verdikt si ponechám až si jej zahraji.
Tak a jestli to bude vypadat takhle přímo při hraní tak se vrátíme k éře PS one a bude hra minimálně na třech diskách kvůli kapacitě :-D
To bude snad 10x větší,lepší a epičtější než všechny díly dohromady ne?
Velice se těším a jsem zvědav na E3 gameplay :)
Na AC Unity se strasne tesim. Podzim bude celkove hardcore zatez na PS4 a moji penezenku. [s6]
to bude předimenzovaná hra :)
Ubisoft zaměstnává i plantážníky v Africe, ne? :D
AC[s7]