Mortal Kombat X: nová gameplay videa s Kitanou a Reptile, teaser na bojovníky Sonya Blade a Jax
novinka•pátek 13. února 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Warner Bros. Interactive Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
fórum
Think before you sleep
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
Xbox series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
Komentáře (7)
Martine, Martine, chce to jen trochu větší vůli [s14]
Marin.cernuska napsal..
"Nechápu, že ukazují každou postavu i fatality. Vždyt' už to není žádné prekvapení"
Stepobela1 napsal..
"Souhlasím s MC, nemuseli by ukazovat prakticky všechno"
Pokud chcete být u dnešních videoher prekvapený, tak nesledujte žádný YouTube videa, není to nic složitýho. To, že DOBROVOLNE sledujete ruzný herní videa a pripravujete se tak DOBROVOLNE o prekvapení, to není chyba žádných vývojáru, ale ta chyba je jenom a jenom Vaše. Nikdo, opakuju nikdo, nikoho nenutí "gameplay videa" sledovat a pokud je clovek sleduje, tak to koná zcela DOBROVOLNE [s14]
Nesledujte herní videa a budete prekvapený - sledujte herní videa a nebudete prekvapený, je to jednoduchá rovnice. Treba já z novýho MORTAL KOMBAT X videl sotva 2 krátký videa (pred nekolika mesíci) a víc videt nepotrebuju, protože si všechno pekne v klidu omrknu v dobe, až se bude Blu-ray disk s touhle videohrou "tocit" v mojí PLAYSTATION 4. No, je to na Vás [s14]
lamka74: Tento díl je víc realističtější jakoby "současnosti", ale vyjde vstříc i rentro fandům v podobě některých alternativních kostýmů (s barevnými oblečky ve stylu MK9)
martin.cernuska: Fanoušci si to vyžádali [s1]
tak škorpion i sub-zero jsou teď mnohem lepší jak v 9
Ty kostymy jsou desny, u devitky se mi libi vic.
Já nevim,mě ty pouťový kostýmy k týhle hře moc nesedí. Jsem na klasiku tohodel universa a ne takovejhle pseudo-cirkusu guláš....klasika je klasika
už nekoukám na nic, nebo všechno budu znát už před vydáním hry..stejně sem se spálil u MK9..ale obrázek Jaxe bych uvítal-ty jeho pracky jsou boží