Mortal Kombat X nebude mít před vydáním demoverzi
novinka•úterý 17. února 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Warner Bros. Interactive Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
fórum
Think before you sleep
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
fórum
4K TV k PS4 PRO
fórum
Xbox series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
Komentáře (10)
Demoverze není potřeba. Ono představovat fenomén Morta Kombat, je jako učit nymfomanku souložit....zkrátka a jednoduše není to potřeba :-D
no tak demoverze mel nahradit share play,bohuzel neznam moc lidi kteri by to spustili a kdyz tak v kvalite youtube 360p.demoverze me hodne schazi,u ps1,2 jsem je vydrzel hrat nekolik hodin.vydim to tak ze poslednim demem bude na ps4 dlouhou dobu destiny,zas nez vyjde fifa 16.
Docela skoda. Zkusil bych...
Tak to je jejich minus. MK mam rad, ale neni to zrovna ta serie, kterou musim mit hned pri vydani a demoverze by mohla muj nazor zmenit. Je fakt skoda, ze v posledni dobe. resp ten trend trva snad uz 5-6 let - se dela porad min a min demoverzi. Mozna se ani neni cemu divit, kdyz jsou prodejni cisla i tak v radkach nekolika milionu. Driv jsem si kolikrat nechtel hru poridit a po vyzkouseni demoverze jsem si ji pak musel, co nejdriv zabehnout do obchodu koupit :D.
Akorat mi prijde divny to vyjadreni, ze se museji soustredit na plnou hru. Udelat ukazku neda zase tolik prace, aby to behem dvou, tri mesicu nejak vyrazne ovlivnilo kvalitu plny hry. To zni spis, jako kdyby nestihali.
mne to nevadi uz mam predobjednanu kolektorku a viem do coho idem
já se jen divím, prot že dema prostě a jednoduše prakticky nejsou
demoverze na hovno..stejně všichni víme do čeho půjdeme[s1]
Demo by potěšilo, ale na druhou stranu si říkám jestli je zrovna u této hry vůbec potřeba.
Ceho se bohi?zrovna u bojovky by to demicko snad nevadilo.vyberu dva bohovniky a jednu arenu a sup demo je hotovy.
demoverzi? Zázrak...