Konzolista.cz

Mortal Kombat X - Gameplay video

novinkasobota 30. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Mortal Kombat X - Gameplay video
Na Mortal Kombat X se určitě těší nejen každý fanoušek předchozích dílů, zvláště když z dosavadních ukázek vypadá velmi lákavě. Dnes tu máme díky výstavě PAX nové gameplay video, ukazující oznámené bojovníky, mezi nimiž je Raiden, Kano, Scorpio nebo Sub-Zero, ale také některé pěkné lokace, v nichž budou boje probíhat. Na video se můžete podívat níže. Mortal Kombat X vyjde během příštího roku pro konzole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (13)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.

bude to pecka!!pro mě rozhodně jedna z her,kvůli které se pořizuje ps4

eeeee
eeeee #můj názor

Proc stoji ovladani u DoA za prd?

vlkovec

MK nevypadá špatně, ale je vyloženě 2D. Na tekkenovi se mi líbí, že s něho čiší to 3D prostředí, kdy lze dělat i ukroky do boku. A taky to ovládání. Třeba DoA to má to samé, ale ovládání stojí za prd.

Harnet
Harnet #SONY

eeeee tvl, na soulcalibur jsem uplne zapomel, ten byl taky dobrej [s6]

eeeee
eeeee #můj názor
👍2

Nemuzu si pomoct, me nejvic bavi Dead or Alive 5 :-). A neni to kvuli tem zenskym, libi se mi ten jeho system komb. Teda kdyz pominu Soulcalibur, ten me bavi ze vseho nejvic.

POciSEM
POciSEM #DooM 3

Starý dobrý retro.Mastim MK trilogy a nejaky X se na to nechytá

Temp27
Temp27 #^ *,.,* ^

gorerated má pravdu, ale třeba sedmý díl překvapí...já jsem spíše fanoušek tekkena, ale tohle bude neskutečná řežba, MK je prostě legenda [s16]

Harnet
Harnet #SONY

MK [s7] a tekken muže jit do prdele a rikam to uprimne, nikdy me nebavil, ješte street fighter, to je super bojovka [s6]

Lloyd.Irving
Lloyd.Irving #1-2 Sniff

No tak..Tekken je dobrý, kvality má a Tekken 3 jsem kdysi žral celkem dost. Ale Mortal Kombat už od minulého dílu ruluje..nej bojovka současnosti

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍1

Nejlepší byla verze na Amize :) Teď už je to pořád to samé..

Krox
Krox #noping out

ten posledni fatality jako nic moc ...

gambit
gambit #gambit
👍2

gorerated: To jeste nevysel ani gameplay tekkena a uz tady soudis. fanda leda tak hovno. Tekken byl vzdycky nejlepsi a pristi rok nebude vyjimkou. [s16]

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍3
👎2

Jedine MK - fatality jsou nejvic [s7] Tekken 3 udery a je po boji - zabava pro decka [s16]

Související články

Nejčtenější články