Mortal Kombat X - Gameplay video

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Marathon dostane příští měsíc další důležitý update, v září odstartuje třetí sezóna
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Nová multiplayerová hra Empulse vyšla v předběžném přístupu na PC a Xbox Series X/S, PS5 verze se opozdí
novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
Komentáře (13)
bude to pecka!!pro mě rozhodně jedna z her,kvůli které se pořizuje ps4
Proc stoji ovladani u DoA za prd?
MK nevypadá špatně, ale je vyloženě 2D. Na tekkenovi se mi líbí, že s něho čiší to 3D prostředí, kdy lze dělat i ukroky do boku. A taky to ovládání. Třeba DoA to má to samé, ale ovládání stojí za prd.
eeeee tvl, na soulcalibur jsem uplne zapomel, ten byl taky dobrej [s6]
Nemuzu si pomoct, me nejvic bavi Dead or Alive 5 :-). A neni to kvuli tem zenskym, libi se mi ten jeho system komb. Teda kdyz pominu Soulcalibur, ten me bavi ze vseho nejvic.
Starý dobrý retro.Mastim MK trilogy a nejaky X se na to nechytá
gorerated má pravdu, ale třeba sedmý díl překvapí...já jsem spíše fanoušek tekkena, ale tohle bude neskutečná řežba, MK je prostě legenda [s16]
MK [s7] a tekken muže jit do prdele a rikam to uprimne, nikdy me nebavil, ješte street fighter, to je super bojovka [s6]
No tak..Tekken je dobrý, kvality má a Tekken 3 jsem kdysi žral celkem dost. Ale Mortal Kombat už od minulého dílu ruluje..nej bojovka současnosti
Nejlepší byla verze na Amize :) Teď už je to pořád to samé..
ten posledni fatality jako nic moc ...
gorerated: To jeste nevysel ani gameplay tekkena a uz tady soudis. fanda leda tak hovno. Tekken byl vzdycky nejlepsi a pristi rok nebude vyjimkou. [s16]
Jedine MK - fatality jsou nejvic [s7] Tekken 3 udery a je po boji - zabava pro decka [s16]