Mortal Kombat X dostane vlastní gamepad

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Marathon dostane příští měsíc další důležitý update, v září odstartuje třetí sezóna
Komentáře (12)
stačilo by kdyby fungoval arcade ovladač z PS3..jen si přelepím art na něm.. :)
ale něco mi říka že nepujde...
Kazistvět : Nechápu proč jsis teda kupoval Ps4,fakt demence ty voe :-D
Kazisvěte už ji prosím tě prodej. Ta konzole se k tobě nehodí, nebo spíš ty k ní. Kup si tu bojovku a a ovladač s jednou páčkou a můžeš na ni šudlat i další skvělé hry pro xbone.
Já pro PS4 našel toto, ale nejspíš to nebude oficiální link
miky_ jako ale až tak moc? Jen někde zahlédnou slovo xbox tak už žhaví svoje haters závity..
Toto rozložení ovladače se používá asi 20let, to není jen kvůli křivým prstům xbotů [s1]
otázka je kolik to bude stát s tim ovladačem, ale mě to příjde zbytečný. K čemu ovladač k jedné hře, ano je to bojovka a může se hrát furt a jen tak neomrzí, ale i tak mít ovladač jenom k jedné hře? Se mi zdá blbosst. Ale záleží kolik to bude stát.
koubecx: blbost dostala nový level :D
NOisy: Co to meles za kraviny? PS4 bude vypadat stejne, akorat misto loga xboxu bude ps logo....
NOisy_ ano xOne se snaží vše zachránit a proto vyjde tento ovladač i na PS4.
Já nevím jestli ty novinky vůbec nečtěte nebo jste až tak zabednění
Vy se prostě snažíte pomlouvat xOne kde to jen jde..
než gamepad by mě zajímala nějaká fešácká koloktorka :)
Za ti peníze neutratím..trocha zbytečný kus nábytku. ..
PS gamepad? [s2]