Konzolista.cz

Mortal Kombat X dostane vlastní gamepad

novinkaneděle 14. září 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Mortal Kombat X dostane vlastní gamepad
Bojovky na současných gamepadech hrát jdou, a to dobře, ale pokud chcete být nejlepší, je třeba vlastnit speciální gamepady, které jsou pro ně přímo stavěné, no a jeden takový dostane i netrpělivě očekávaná bojovka Mortal Kombat X od vývojářů z NetherRealm Studio. Gamepad bude dostupný ve verzích pro konzole PlayStation 4 a Xbox One, přičemž nabídne jednu analogovou páčku a jinak překopané rozvržení tlačítek, jak se můžete podívat níže v novince, kde naleznete první fotografie. Kolik bude gamepad stát, oznámeno nebylo, ale do prodeje se dostane příští rok v dubnu, jako samotná hra.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (12)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Zlordstvo

stačilo by kdyby fungoval arcade ovladač z PS3..jen si přelepím art na něm.. :)

ale něco mi říka že nepujde...

Radeksuchy
👍6

Kazistvět : Nechápu proč jsis teda kupoval Ps4,fakt demence ty voe :-D

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍5

Kazisvěte už ji prosím tě prodej. Ta konzole se k tobě nehodí, nebo spíš ty k ní. Kup si tu bojovku a a ovladač s jednou páčkou a můžeš na ni šudlat i další skvělé hry pro xbone.

Rask
Rask #PS4

Já pro PS4 našel toto, ale nejspíš to nebude oficiální link

koubecx
koubecx #KCX B01
👍5

miky_ jako ale až tak moc? Jen někde zahlédnou slovo xbox tak už žhaví svoje haters závity..

Toto rozložení ovladače se používá asi 20let, to není jen kvůli křivým prstům xbotů [s1]

zelenac
👍2

otázka je kolik to bude stát s tim ovladačem, ale mě to příjde zbytečný. K čemu ovladač k jedné hře, ano je to bojovka a může se hrát furt a jen tak neomrzí, ale i tak mít ovladač jenom k jedné hře? Se mi zdá blbosst. Ale záleží kolik to bude stát.

miky20
miky20 #One& only
👍7

koubecx: blbost dostala nový level :D

Arrozo
Arrozo #PS5
👍6

NOisy: Co to meles za kraviny? PS4 bude vypadat stejne, akorat misto loga xboxu bude ps logo....

koubecx
koubecx #KCX B01
👍8

NOisy_ ano xOne se snaží vše zachránit a proto vyjde tento ovladač i na PS4.

Já nevím jestli ty novinky vůbec nečtěte nebo jste až tak zabednění

Vy se prostě snažíte pomlouvat xOne kde to jen jde..

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.

než gamepad by mě zajímala nějaká fešácká koloktorka :)

hermiqelus
👍2

Za ti peníze neutratím..trocha zbytečný kus nábytku. ..

Harnet
Harnet #SONY
👍1

PS gamepad? [s2]

Související články

Nejčtenější články