Konzolista.cz

Mortal Kombat X bude vyžadovat PS+ a Xbox LIVE GOLD

novinkaúterý 24. února 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Mortal Kombat X bude vyžadovat PS+ a Xbox LIVE GOLD
Včera herní svět oběhla informace, podle níž bojovka Mortal Kombat X nebude vyžadovat pro online hraní zaplacené členství PlayStation Plus na PlayStationu 4 a Xbox LIVE GOLD na konzolích Xbox 360 a Xbox One. Informace pocházela od producenta Shauna Himmericka, ale jak se nyní ukázalo, šlo o chybu. Původně měl totiž za to, že se ho hráči ptají na dodatečný obsah, a ten samozřejmě členství vyžadovat v žádné službě nebude. Jedině na PlayStationu 3 nebudete potřebovat pro online hraní PlayStation Plus. Na ostatních platformách už musíte investovat.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (3)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍1

No proto. Bych se divil :D

Loser

připadám si na tomhle webu už jak na Novinky.cz tvl[s1]

RobotCZ

Tak nějak se pořád sypou infa o MP,ale tak nějak se zapomíná na SP. Nevíte někdo jestli bude hra obsahovat i story mód? Páč jako nikde žádná zmínka.

Související články

Nejčtenější články