Konzolista.cz

MLB: The Show 15 oficiálně + box art

novinkasobota 6. prosince 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: MLB: The Show 15 oficiálně + box art
Sony měla na dnešním The Game Awards 2014 velké zastoupení a udělala si hodně velkou reklamu nejen na PlayStation 4, ale také na za několik hodin začínající vlastní akci PlayStation Experience. Jednou z nově oznámených her je basebalový titul MLB: The Show 15 od studia Sony San Diego, o němž se mluvilo už předem, nyní je tedy oficiálně potvrzen, přičemž jsme se dočkali i odhalení box artu, který naleznete níže. Na něm je hráč Yasiel Puig z týmu LA Dodgers. Více informací už ze Sony nevypadlo, takže si musíme na první podrobnosti počkat, měli bychom se je dozvědět za pár hodin. MLB: The Show 15 vyjde během jara příštího roku pro konzole PlayStation 4 a PlayStation 3.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (1)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
poty

skoda,ze sa sony nepohra aj s nhl.baseball sa im vydaril.