Konzolista.cz

Minecraft vyjde na PS4, XO a PSV v srpnu

novinkačtvrtek 22. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Minecraft vyjde na PS4, XO a PSV v srpnu
Vývojáři z 4J Studios dnes konečně odhalili, kdy oblíbená hra Minecraft zavítá na další platformy. Na konzole PlayStation 4, Xbox One a PlayStation Vita vyjde v srpnu. Next-gen verze PlayStation 4 a Xbox One budou stát 19.99 euro, pokud už vlastníte Minecraft na konzolích PlayStation 3 a Xbox 360, budete si ho moci zakoupit za menší poplatek 4.99 euro v podobě upgradu. Na next-gen konzole bude možné přenést i obsah ze starších konzolí, ale vývojáři dodávají, že nebude možný opak, hlavně kvůli větším světům. Co se týče PlayStation Vita verze, ta bude díky Cross-buy akci zdarma pro všechny, kteří hru vlastní na PlayStationu 3. Kapesní verze bude mít veškerý vydaný obsah a samozřejmostí je i online podpora. Vývojáři navíc dodali, že spolupracují úzce se Sony, aby bylo možné upgradovat i PlayStation 3 verzi, kterou jste si koupili na Blu-ray Disku, ať už na PSV nebo PS4 verzi.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Minecraft vyjde na PS4, XO a PSV v srpnu
Minecraft vyjde na PS4, XO a PSV v srpnu
Minecraft vyjde na PS4, XO a PSV v srpnu
Minecraft vyjde na PS4, XO a PSV v srpnu
Minecraft vyjde na PS4, XO a PSV v srpnu

Komentáře (9)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
hlousa

to si radeji zahraju maria na nintendo family

DoomedVítek

To je mi k ničemu že majitelé oldgen verzi mají upgrade za 5éček když má oldgen verze je na x360 a teď mám ps4. Ikdyž ONE taky chci pořídit jakmile vyjde pokračování Forza Horizon :D

eeeee
eeeee #můj názor

Stinky: zatim se da kutat v terrarii nebo steamworld digu :-). Do podzemi se dostanes i ve spelunkach. Je fajn, ze je vita obdarovana temito spickovymi tituly.

gtarules

Minecraft měl vždycky 60 fps. Tohle není běžná Sony blbost.

[s7][s7][s7]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👎2
👍1

inmax: kutat ve Vitě můžeš už teď, akorát je otázka, jestli to Vita rozchodí, když ji vykutáš střeva[s6]

inmax
👍3
👎1

furt to natahujou, chci už kutat na vitě [s7]

Macek_7
Macek_7 #🍕🎮💪😴♻️
👎3
👍1

A pobezi hra v 60fps? Ja jen ze to je hodne dulezite a hrozne me to tesi kdyz to muze jet v 60fps [s12]

Konsty_ml
Konsty_ml #ZONE 2
👍1

Aspoň že tak, za těch 5e to vezmu znova :D

miky20
miky20 #One& only
👍1
👎1

Chválihodná cena pro majitele old gen verzí.

Související články

Nejčtenější články