Minecraft PS4 Edition vyjde na disku začátkem října
novinka•pátek 19. září 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: 4J Studios
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie





Reklama

















novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
fórum
Think before you sleep
Komentáře (19)
Stinky Johnny,ať si píše klidně hebrejsky,, nemusí nic musís akorát umřít that's all,,,,,
to hlousa: jj je to hrozná hra souhlas..
to si radeji zahraju maria na nintendo family,ten ma lepsi grafiku nez tenhle paskvil
Kelexro: pokud píše česky, tak musí používat i české názvy a ne americké, tudíž si toho neandrtálce nech od cesty.
stinky johnny and smileface c oto melete vy neandrtalci ? vite uplny hovno a melete tady na Mjollnira,, a jeste je rozdil jestli se to bere v americe ci britanii , tulpasove a Mjollnir ma pravdu 1 billion $ = 1 miliarda $ už to chápete vy mozečkové a naopak v britanii to tak nemaj ,, bože nevzdělanci opravdu všude...
a xboycz ,, bude mít asi xbox :D neboli xbone :D protoze je tak zainteresovaný vůci pskům ,hahahhaa užíj si křaksnu :D
Lol benjaminlinus kdo je našrot ?:D vůbec nevíš že milliarda je v eng,, billion a ty 3 co ti dali souhlasím asi taky ne,, nevzdělancové se hned poznaj achjo[s15]
V bance dela leda tak uklizecku
A to mjollnir psal, že dělá v bance v oddělení PR. Měl by občas zajít i na přepážku a zakládat účty :D
trapas :)
mjolouši: v anglickém jazyku je billion, to co u nás miliarda, ty tupá hlavo, když neumíš anglicky, tak si to nech googlem přeložit, nefandí ten kluk náhodou Spartě.
ah :D
Vega,mimo jine financni analytik[s6][s6]
Mjoll: Jo jenže je tu malej háček, billion(dvě l) v angličtině je v češtině miliarda, zatímco bilion v češtině představuje 1000 miliard (v angličtině trillion). Trošku ses sekl no [s6][s1]
Ja myslel ze PS4 neumi CDčka, protoze tohle vydavat na Blu-Ray ? :)
dalsi clauni show? ten kluk jede :D
Muollni: bilionu? Takhle po ranu a uz jsi na srot [s6]
xboy, on ten Bluray v xbone musí Microsoft nějak Sony zaplatit :D Jinak určitě na těchto kostkách vydělává Sony. Ms za ní přišel s prosíkem, protože to nemá kde prodat. Na PC je to ve formě warezu a na pár kusech xbone se to nezaplatí. A Notch se Billovi směje každý den do ksichtu a koupe se v šampíčku.
sem slišel že verze pro ps bude obsahovat škodlivý kod[s16]
Taaaaaak... ackoliv hrajete na Psku.... budete ted sypat MS [s6]