Konzolista.cz

Minecraft PS4 Edition vyjde na disku začátkem října

novinkapátek 19. září 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Minecraft PS4 Edition vyjde na disku začátkem října
Teprve nedávno vyšla hra Minecraft pro konzoli PlayStation 4 skrze digitální distribuci. Někteří hráči by ale chtěli mít hru normálně na disku, ostatně disková verze PlayStation 3 vydání byla velmi oblíbená. Sony dnes oznámila, že disková verze Minecraft PS4 Edition vyjde v Evropě už 3. října letošního roku za zatím nespecifikovanou cenu. Navíc byl slíben nový update, který do hry na konzoli PlayStation 4 přidá řadu novinek. V dohledné době bychom se rovněž měli dozvědět, kdy hra vyjde na kapesní konzoli PlayStation Vita.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Minecraft PS4 Edition vyjde na disku začátkem října
Minecraft PS4 Edition vyjde na disku začátkem října
Minecraft PS4 Edition vyjde na disku začátkem října
Minecraft PS4 Edition vyjde na disku začátkem října
Minecraft PS4 Edition vyjde na disku začátkem října

Komentáře (19)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Kelexro
Kelexro #NoProblemo

Stinky Johnny,ať si píše klidně hebrejsky,, nemusí nic musís akorát umřít that's all,,,,,

to hlousa: jj je to hrozná hra souhlas..

hlousa

to si radeji zahraju maria na nintendo family,ten ma lepsi grafiku nez tenhle paskvil

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP

Kelexro: pokud píše česky, tak musí používat i české názvy a ne americké, tudíž si toho neandrtálce nech od cesty.

Kelexro
Kelexro #NoProblemo

stinky johnny and smileface c oto melete vy neandrtalci ? vite uplny hovno a melete tady na Mjollnira,, a jeste je rozdil jestli se to bere v americe ci britanii , tulpasove a Mjollnir ma pravdu 1 billion $ = 1 miliarda $ už to chápete vy mozečkové a naopak v britanii to tak nemaj ,, bože nevzdělanci opravdu všude...

Kelexro
Kelexro #NoProblemo

a xboycz ,, bude mít asi xbox :D neboli xbone :D protoze je tak zainteresovaný vůci pskům ,hahahhaa užíj si křaksnu :D

Kelexro
Kelexro #NoProblemo

Lol benjaminlinus kdo je našrot ?:D vůbec nevíš že milliarda je v eng,, billion a ty 3 co ti dali souhlasím asi taky ne,, nevzdělancové se hned poznaj achjo[s15]

Banan
👍3

V bance dela leda tak uklizecku

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍6

A to mjollnir psal, že dělá v bance v oddělení PR. Měl by občas zajít i na přepážku a zakládat účty :D

qbickcze
👍3

trapas :)

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍5

mjolouši: v anglickém jazyku je billion, to co u nás miliarda, ty tupá hlavo, když neumíš anglicky, tak si to nech googlem přeložit, nefandí ten kluk náhodou Spartě.

up_er
👍2

ah :D

bf333
bf333 #Ravens
👍8

Vega,mimo jine financni analytik[s6][s6]

Smileface
👍6

Mjoll: Jo jenže je tu malej háček, billion(dvě l) v angličtině je v češtině miliarda, zatímco bilion v češtině představuje 1000 miliard (v angličtině trillion). Trošku ses sekl no [s6][s1]

Banan
👍1

Ja myslel ze PS4 neumi CDčka, protoze tohle vydavat na Blu-Ray ? :)

up_er
👍1

dalsi clauni show? ten kluk jede :D

BenjaminL
BenjaminL #Fuck off
👍4

Muollni: bilionu? Takhle po ranu a uz jsi na srot [s6]

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍5

xboy, on ten Bluray v xbone musí Microsoft nějak Sony zaplatit :D Jinak určitě na těchto kostkách vydělává Sony. Ms za ní přišel s prosíkem, protože to nemá kde prodat. Na PC je to ve formě warezu a na pár kusech xbone se to nezaplatí. A Notch se Billovi směje každý den do ksichtu a koupe se v šampíčku.

pitrsone
pitrsone #Trololo
👎1

sem slišel že verze pro ps bude obsahovat škodlivý kod[s16]

xboy cz
xboy cz #X® / S®
👍2

Taaaaaak... ackoliv hrajete na Psku.... budete ted sypat MS [s6]

Související články

Nejčtenější články