Mikrotransakce v #Driveclub nenajdeme

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
Komentáře (19)
ha :D nebudou mikro ale rovnou makro :D
Je fajn ,že v hre nenájdeme mikrotransakcie ,ale kedy nájdeme na store hru?
Heymi9615 [s6][s6][s6][s6]
Smile:Ty pises o tom horsim pripade,ale pokud muzu vse otevrit normalnim hranim a nehaze me to co deset minut na store,tak s tim nemam problem.U GT6 ani nevim ze jsou a tak to ma byt:)
Gran Turismo se spojí s Drive Clubem [s6] Vznikne Drive Turismo a bude to MEGA.
Tak stává se i v lepších rodinách, ale u této hry, začínám mít pocit, jak kdyby měli kluci nějaká malinkatý, zcela zanedbatelný problém[s6]
bf333 Protože hra je udělaná na to aby i zkušení hráči měli bez reálných prachu problémy, chyběl jim některý obsah nebo museli cekat. To je svět mikrotransakci.
CZtwins...jo ta motorka, ta chybí nejvíc. Bekhend,forhend...no to bylo pořád :-D ...jo to byly časy
za chvíli přijde novinka o tom, že krom všech těch věcí, které v driveclubu nebudou, nebude ani samotný driveclub :o) Nakonec jej s vydáním předhoní i Gran Turismo 7 a to bude teprve ostuda :o)
Proc je to dobra zprava?Me je uplne jedno jestli by si nejaky nouma nakupoval za real,kdyz by se teda nejednalo o P2W.
RobotCZ: To mi povidej s tou MP zabavou v MotorStormu :)
Pred par dny sem hodil lubino odkaz na turnaje, ktere jsem tehdy (nektere spol. s tvoji malickosti) odjizdel :)
Uz par dni si tam procitam stare komentare, u tech tvych se clovek obzvlast pobavil :D (ty jsi snad jezdil jedine s motorkou).
Je to nostalgie (rok 2008!)...hned bych ty casy vratil zpet.
Zdar lidi dovolil jsem si na FB vytvořit fan stránku driveclubu, kde si po vydání hry můžeme sdílet své dojmy, fotky a komunity ve kterých závodíme. Doufejme, že vydání proběhne co nejdříve. Už se také nemůžu dočkat!!! Odkaz FB: link
Jen aby byl vůbec nějaký DriveClub... :D
vlkovec: Tak pokud to bude stejný jako demo na FOR GAMES, tak by tam mělo být více pohledů.
No já jsem furt zvědav, jestli tam bude jiný pohled než jen z kokpitu.
To nejni jen dobrá zpráva, to je VÝBORNÁ zpráva :-D.....Stejně to ale vidim jak CZtwins. Taky bych radši bral novej Motošrot. První Motošrot byl čistá zábava......těch mraky hodin co jsem se řechtal v online jak kůň, to už jsem pak v jiný hře nezažil...njn
Skvělá zpráva. Velmi potěšilo.
Nevíte už někdo náhodou, jestli bude PS4 podporovat Logitech G27? Chtěl bych si ho pořídit, ale nikde jsem nenašel bližší informace... [s8]
Docela se na to těším. Na PS4 žádná pořádná závodní hra není a tohle bude vítané zpestření. :)
Alespon nejaka dobra zprava...
Kazdopadne okolo tehle hry uz je jakasi pachut, kdyz se neco takhle dlouze odklada, nedopada to nejlip. No budu drzet palce...ale stejne bych radsi novy MotorStorm :(