Konzolista.cz

Middle-Earth: Shadow of Mordor získává v zahraničí vysoké známky

novinkapátek 26. září 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Middle-Earth: Shadow of Mordor získává v zahraničí vysoké známky
Až na několik výjimek jsme se zatím kvalitních her ze světa Středozemě nedočkali. I proto mnozí fanoušci netrpělivě čekali, jak dopadne akční hra Middle-Earth: Shadow of Mordor. Dnes se v zahraničí objevily první recenze, které nešetří chválou a padají velmi vysoké známky za výborný soubojový systém, vývoj nepřátel nebo parádní grafiku. Jen ten příběh mohl být podle zahraničních novinářů výraznější. Každopádně známky jsou následující: IGN - 9.3/10, Gamespot - 8/10, Polygon - 9.5/10, Game Informer - 8.25/10, Eurogamer - 8/10, GamesTM - 8/10, The Escapist - 9/10, Shacknews - 9/10, Game Front - 9/10, Playstation Lifestyle - 9/10, Joystiq - 10/10, EGM - 8.5/10, Hardcore Gamer - 9/10, GamesBeat - 8/10, GamesRadar 9/10 nebo Cheat Code Central – 8.8/10.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (11)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
PoliteAura84

Samé vysoké číslo, ale možná není něco v pořádku, tedy myslím se mnou, protože něco mi říká,abych ještě chvíli posečkal s koupí této hry.

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ

Tak to jsem rád že se to povedlo [s14]

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.

výborně..v to sem doufal...

PortyCZ
PortyCZ #Meh Master
👍1

Tak tady jsem vsadil na special edition a budu doufat že se zahraniční recenze nemýlili, protože jsem SoM upřednostnil před Unity.

Tak uvidíme. Ale Troy Baker a Nolan North v jedné hře bude alespoň záruka audiovizuálního porna :D

CORDONASTRA
👍1

Pecka uz mam predobjednano,na tu hru setrim uz mesic[s6][s6][s6]

Spoock
Spoock #geek
👍1

Hmm, tak vysoké známky, to je pro mě překvapení. Asi si to někdy zahraju.

Predator
👍1

V to jsem ani nedoufal, že to bude mít až tak velké hodnocení, každopádně jsem tomu celkem věřil. Na hru se velice o to víc po dnešním hodnocení těším. Určitě někdy v budoucnu koupím.

Padre
👍4

Tolik her a tak malo casu :(

Fry
Fry #( . ) ( . )

ať už je příští pátek [s6]

One
One #☯☯☯
👍1

DC nebo tohle? Na oboje bohužel nebud čas. :(

miky20
miky20 #One& only

Příští pátek, skvělých her svátek [s12]

Související články

Nejčtenější články