Middle-Earth: Shadow of Mordor na PS4 s bonusovými misemi

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
fórum
Think before you sleep
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
Komentáře (14)
Stejně je to jen vyřízlej obsah z hotové hry. Kdo za tohle dá prachy je blázen viď Sony. Měla si radší dát prachy do kvalitnější gumy na dualshock abych ho dneska nemusel posílat na reklamaci když se mi rozpadl [s8]
Wickett: on tady krome piratu nekdo krade hry?
Tak nemusí jít jen o $... Jsou různé typy oboustranně výhodných smluv... Všímám si, že Sony se hodně stará o marketing a propagaci například... ale to jsou samozřejmě jen spekulace...
takovyhle bonusy jsou fakt na nic, joo máme misi navíc světe klaň se nám [s15]
Absolutne nechapu tyhle zbytecnosti, exkluzivni mise do AC, do Watch Dogs nebo ted do Shadow of Mordor pro PS konzole. Ze se na to SONY nevykasle (zbytecne vyhozene $), nikdy jsem si nekupoval Asasina kvuli trapne hodine navic s exkluzivnimi misemi, stejne to casto ani hodina nebyla a nikdy to nebylo nic zavratne zajimaveho, co by melo rozhodovat o uspechu te ci one verze. Je to jen nastavovana kase...fakt je to hrozna doba se vsim tim "über" bonusovym obsahem, ach jo...
Kachlo, aha, dobře. Dík za info.
Monolith pracuje jen na PS4/XO verzích, port na starší konzole připravuje jiné studio
Proč to teda dělají na PS3 a 360, když potom dávají "bonus" do PS4 verze ?
Je rozdil koupit par DLC misi a ukrast polohotovou hru. Je to pekny bonus, ale zbytecny, protoze vsichni si koupi PS4 verzi tak jako tak [s6]
miky20 vážně? musíš provokovat ty blázny od WITCHER 3?
Microsoft a jeho poskoci ted poznaji obrovskou nadvladu a pomstu od Sony. Rozhnevali si boha vsech her a konzoli budou pykat za svou opovazlivost ukradnutim TR ktereho vychoval samotny Playstation...
Zvláštní, taky mě napadlo založit petici :D
Tak tohle uz zacina byt tradyce - Ps4 verze s bonusy a v plne palbe [s7]
Tak a dost, jdu založit petici [s2]
:D lol