Konzolista.cz

Middle-Earth: Shadow of Mordor na PS4 s bonusovými misemi

novinkapondělí 18. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Middle-Earth: Shadow of Mordor na PS4 s bonusovými misemi
Sony v minulém týdnu na GamesComu oznámila, že očekávaná akční hra Middle-Earth: Shadow of Mordor dostane na PlayStationu 4 bonusový obsah. Dnes vývojáři z Monolith Productions upřesnili, že se bude jednat o několik bonusových misí, které jsou určeny pro všechny hráče na konzoli PlayStation 4 zdarma, kteří si ji předobjednají. V misích jako Talion půjde o zničení dvou docela skřetích gangů v Mordoru - Blood Hunters a Flesh Burners. Middle-Earth: Shadow of Mordor vychází začátkem října pro staré i nové konzole.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (14)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
MikeCZ
MikeCZ #PS5
👎2
👍1

Stejně je to jen vyřízlej obsah z hotové hry. Kdo za tohle dá prachy je blázen viď Sony. Měla si radší dát prachy do kvalitnější gumy na dualshock abych ho dneska nemusel posílat na reklamaci když se mi rozpadl [s8]

eeeee
eeeee #můj názor

Wickett: on tady krome piratu nekdo krade hry?

CRU5T
👍1

Tak nemusí jít jen o $... Jsou různé typy oboustranně výhodných smluv... Všímám si, že Sony se hodně stará o marketing a propagaci například... ale to jsou samozřejmě jen spekulace...

razi
razi #Ps4
👍4

takovyhle bonusy jsou fakt na nic, joo máme misi navíc světe klaň se nám [s15]

CZtwins
👍6

Absolutne nechapu tyhle zbytecnosti, exkluzivni mise do AC, do Watch Dogs nebo ted do Shadow of Mordor pro PS konzole. Ze se na to SONY nevykasle (zbytecne vyhozene $), nikdy jsem si nekupoval Asasina kvuli trapne hodine navic s exkluzivnimi misemi, stejne to casto ani hodina nebyla a nikdy to nebylo nic zavratne zajimaveho, co by melo rozhodovat o uspechu te ci one verze. Je to jen nastavovana kase...fakt je to hrozna doba se vsim tim "über" bonusovym obsahem, ach jo...

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI

Kachlo, aha, dobře. Dík za info.

Kachlo
Kachlo #BOSS
👍1

Monolith pracuje jen na PS4/XO verzích, port na starší konzole připravuje jiné studio

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI

Proč to teda dělají na PS3 a 360, když potom dávají "bonus" do PS4 verze ?

Wickett
Wickett #Sorted
👍8

Je rozdil koupit par DLC misi a ukrast polohotovou hru. Je to pekny bonus, ale zbytecny, protoze vsichni si koupi PS4 verzi tak jako tak [s6]

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰
👍1

miky20 vážně? musíš provokovat ty blázny od WITCHER 3?

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍11
👎2

Microsoft a jeho poskoci ted poznaji obrovskou nadvladu a pomstu od Sony. Rozhnevali si boha vsech her a konzoli budou pykat za svou opovazlivost ukradnutim TR ktereho vychoval samotny Playstation...

Ondrej120
Ondrej120 #LIN - KIN
👍2

Zvláštní, taky mě napadlo založit petici :D

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍4
👎4

Tak tohle uz zacina byt tradyce - Ps4 verze s bonusy a v plne palbe [s7]

miky20
miky20 #One& only
👍10

Tak a dost, jdu založit petici [s2]

:D lol

Související články

Nejčtenější články