novinkaXbox Game Studiosxone
Microsoft si zaregistroval ochrannou známku Battletoads
Martin Šmíd
Studio RARE v posledních měsících pracuje na zcela nové hře pro konzoli Xbox One, do níž se vkládají určitě velké naděje. Zatím není oficiálně potvrzeno, jestli se bude jednat o novou značku, nebo pokračování zajeté série, ale napovědět může nově zaregistrovaná ochranná známka. Microsoft si totiž pojistil Battletoads, což je název docela úspěšné série plošinovek se zeleným žabákem/žabáky od RARE, která vycházela na NES a později i SNES, přičemž měla být jakousi konkurencí pro Teenage Mutant Ninja Turtles. Uvidíme, jestli RARE opravdu pracuje na novém pokračování, určitě by udělalo nejednomu fanouškovi radost.
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie
9 obrázků
Hra v článku
- Vývojář
- Dlala Studios
- Vydavatel
- Xbox Game Studios
- Vydání
- 20. srpna 2020
Reklama


Komentáře (4)
Taky sem měl rád mlátičky a tohle mě na snesu taky neminulo. No znam ale lepší mlátišky k přepracování....takový Gang Wars kdyby byli.
Kurňa fix....To bude lahůdka. Battletoads na NES jsem taky dohrál,dělal mi ale velký potíže. Uvidíme,co z toho vznikne....[s6]
Battletoads pamatuji hrál jsem to na sega megadrive bylo to paradní takovej žabakovej double dragon
RARE [s7][s7][s7]
Napsat komentář
Chceš se zapojit do diskuze?
S účtem můžeš komentovat a hodnotit, sledovat hry ve wishlistu, sbírat achievementy a psát do fóra.