Microsoft se snaží koupit studio Mojang

Tvoje reakce na článek
Galerie






















novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Marathon dostane příští měsíc další důležitý update, v září odstartuje třetí sezóna
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
Komentáře (24)
Z toho vznikne maximálně velký nic, jak píše eeeee, je to studio jedné hry, jim to stačí, ještě stihnou podojit MS a můžou jít v klidu do důchodu.....
ja byt notchem vezmu ten hezkej velkej balicek penez a necham jim to .... krom minecraftu je mojang vlastne co? .... a i to zaclo jenom jako sranda na javascriptu tak jako si zuckenberg ze srandy udelal facebook .... ale namisto facebooku si myslim ze minecraft tu nebude zase tak dlouho ....
Za hru, kterou týpek vymyslel spíše omylem a nic dalšího nemá to je solidní výdělek. Když je někdo takový idiot, aby mu za to dal takový prachy, tak proč ne [s6] Kdyby nebyli u MS retardovaní, tak by si za to postavili deset vlastních studií a začít by mohli třeba u vývoje Age Of Empires, které se jim povedlo úspěšně zlikvidovat.
Jedině kdo na tom vydělá je Mojang, Notch má tolik prachů, že kdyby ho to u MS přestalo bavit, zvedne tu svou prdel a založí si jiné studio, kde udělá něco jiného.
... ani ne mojang je nej
Jo jo ty určitě 😄😄😄
Podporu na co? Takovejch jako ty jsem vysral kýble... [s1][s6]
Spratku vem si prášek a dojdi pro podporu ..
Jinak prodeje Xbone v Japonsku 23 tisíc kousků , čekal jsem to horší ..
MARTASLJ tohle vubec neni tak, jak pišeš, kdyby tohle studio chtelo koupit SONY, tak to bych čumel z otevrenou tlamou a nevericne bych kroutil hlavou, proč proboha? Ja nikdy Minecraft nehral a ani nikdy nebudu, nechapu to šilenstvo kolem te hry, ale tak pro MS je to asi best nebo ja nevim, MS zas vidi prodane kopie a prachy [s6]
...SONY snad ani nema za potrebu kupovat takove studio.
Už jste se vycákali všichni?
Ikdyby ta investice byla naprosto zabitá záležitost, tak MS si opravdu může dovolit 2giga za studio. Třeba z toho vznikne něco lepšího než nějakej MC. 54 milionů kopií hry bez grafiky mi přijde celkem nářez, takže pokud přidaj grafiku, děj, tak si ty 2giga klidně můžou vydělat zpátky během pár let... A pokud ne, tak si někdo hezky namastil kapsu. No a co...
Začněte makat vy netáhla místo 24/7 hejtování na tomhle webu a třeba taky prodáte jednou svojí práci za pořádnej peníze. Nevim, jestli vás víc sere, že někd vydělal dobrý prachy, nebo že z toho může vzejít něco dobrýho, nebo jen že jde o MS novinku...Fakt už se zamyslete gumídci
Bože doufám, že se stihne ještě ta Vita verze, pak ať si dělají co chtějí, updaty oželím [s10]
Za tohle snad mohli mit exkluzivni GTA,CoD,to by teprve byl na netu hukot[s6]
2 miliardy za Mojang? To jsou celkem zbytečně vyhozené prachy. Chápu, že Minecraft se dobře prodává, ale mám obavu, že tohle studio žije jen z něj, což je trochu dost špatně.
Osud MC je mi u zadnice, protože lepších klonů je tu pořád hodně. Na Terrarii ani nově vyvíjený Starbound nedám dopustit.
To jsou opravdu dementi v tom MS , na HW XOne šetřili , ale na takový kraviny prachy mají 😄
Opět se projevil jejich syndrom, stejně jako v případě Tomb Raideru... Aneb.. Naše studia neumí udělat pořádnou exklusivitu, tak si je prostě koupíme jinde... Strčte si celej Minecraft do řiti.
martasl to asi ne no MC musi patrit Mojangu jinak to nema smysl
Ale keby je tam, že to kupuje SONY tak samozrejme by to bolo super, najlepšie, cool, bez chyby...však? [s6][s6][s6] Proste čo nie je pod SONY tak je naprd.
Tak to je konec jak Mojang tak Minecraftu, protože MS umí jenom zavírat koupená studia.
Jen ať to moloch koupí a zlikviduje. Hry přece nejsou pro hráče. Očekávám, že Sony už si pro jistotu piplá nové studio, aby vytvořilo něco podobného a posunulo se dál v tomto žánru. Jinak myslel jsem, že ten Ind co to tam v MS vede bude mít víc rozumu, ale zmýlil jsem se. Buď mu pořád dělá šéfa Bill a nebo omylem snědl hovězí a přeskočilo mu.
Imho je mojang typickym pripadem studia jedine uspesne hry a uz nikdy nic poradneho neudelaji. Zvlaste ne pod microsoftem, ktery je bude standrdizovat.
Jako me je to jedno,minecraft nehraju,ale myslite si ze MS bude touhe hrou podporovat touhle a nasledujicimi hrami konkurenci???? Ja myslim ze ne... takze za chvilku bude mozna minecraft jen na PC a Xone :)
To jsou kur*y tvl miky a ty těž jako? víš jak to skončí jestli to koupí? žadné updaty zdarma atd už jenom to bude Minecraft 2,3,4,5,6
Jen je kup MS, další Minecraft jen na Xbox či WP a třeba plošinovky apod., za ty bych byl rád, plošinovky na Xboxu chybí :) Uvidí se.
Mam pocit, že se nam MS snaži ukazat, jak se kope vlastni hrob a vyhazujou se prachy do luftu, Microsofte, jen tak dal [s6]