Konzolista.cz

Microsoft leaknul box art na Resident Evil: Revelations 2

novinkastředa 20. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Microsoft leaknul box art na Resident Evil: Revelations 2
Delší dobu se spekulovalo, že Capcom připravuje nový díl série Resident Evil. Nakonec byl nedávno oznámen pro staré i nové konzole remake prvního dílu, který určitě fanouškům udělal radost, ale tak nějak jsme věděli, že to není ten velký díl, který mají vývojáři připravovat. A skutečně není. Na oficiální stránce konzole Xbox se nyní objevil box art na Resident Evil: Revelations 2 - http://konzolista.tiscali.cz/photogalery/games/5609/5609_20140820011706.jpg . Že by se někdo z Microsoftu nudil po večerech, udělal fanouškovský box art a hodil na ftp? Asi nemyslitelné. Oznámení je pravděpodobně otázkou následujících dnů, maximálně týdnů. UPDATE: Podívejte se na první obrázek - http://konzolista.tiscali.cz/photogalery/games/5609/45845.jpg .
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (21)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
marolem

Zatím taky čekám na remake RE 1 na to se velmi těším.

Superpunk
Superpunk #Insane
👍1

parada revelations byl v pohode.

blondjoker

Druheej link je obrázek z dead Island věznice. Kto hraaaal viiii

[s6]

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍4

Neboj se užiju. Nevím,jestli si Revelations hrál,protože právě tento díl považuju,jako návrat k původním dílům,strach a nedostatek munice.[s6] Jinak názor akceptuju,nemusí se každému líbit,ale mě se líbil hooodně.[s4]

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife

prej sračky

Danito4158
👍5

Radši si počkám na oficiální prohlášení, přeci jen nedávno to děla být Veronica teď zas tohle pak se spekuluje o sedmičce, nevim nevim. Já se těšim na Remake jedničky a to je pro mě teď priorita!

Lloyd.Irving
Lloyd.Irving #1-2 Sniff
👍1

A na 3DS nic? [s8]

El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever
👍2

Inak Kachlo nemusel by si tak kurwit cestinu amerikanizmami - "leaknul"

snakeeater
👍2

pecka, nejlepsi resident za hodne dlouhou dobu

Wickett
Wickett #Sorted
👍4

Resident Evil 7 bude taky, to bych si nedelal starosti [s14]

El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever
👍2

Ja v kutiku duse dufam, ze by to mohli dat aj na 3DS. To kvalitne hry AAA hry pre dospele publikum potrebuje ako sol. Navyse "jednotka" sa predavala lepsie na 3DS ako na konzolach. Uvidime...

valis1
valis1 #klobáska
👍2

proc zrovna na stare konzole? [s8]

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍1

Super Revelations se mi hodne libil. Dvojku rozhodne beru.

Harnet
Harnet #SONY
👍2

Hele a co Resident Evil: Enhanced Veronica????

Ted to vypada na Resident Evil Revelations 2????

Co treba radne pokračovani a novej nabroušenej Resident Evil 7????

A ješte se pripravuje port remake remaster Resident Evil 1

...tak jak to teda je??? [s2]

Chris Redfield
👍2

Okay sorry ale vypadalo to, že ses spletl.

senator
👍1

Chris: já vím že píšou o Revelations 2, ale právě raději bych si přál tu RE2, RE Revelations mě moc nechytnul.[s8]

Chris Redfield
👍2

senator: nauč se číst [s6]

senator
👍1

Tak remake Resiho 2 bych si nechal líbit, snad to bude opravdu promakaný a né nějaká přeakčnělá střílečka. Teda jestli to vyjde jen na XBox tak mám stejně smůlu.[s8] Ale snad to vydaj na všechno!

Chris Redfield
👍1

Joooooooooooooooooooooooo

Vinnie
Vinnie #Hraju hry
👍6

Jako velký díl bych spíš čekal regulerní pokračování s číslovkou 7 ..

Kachlo
Kachlo #BOSS
👍3

Tak ona už 3DS verze prvního dílu měla podobný box art link

Související články

Nejčtenější články