Microsoft leaknul box art na Resident Evil: Revelations 2

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
fórum
Think before you sleep
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
Komentáře (21)
Zatím taky čekám na remake RE 1 na to se velmi těším.
parada revelations byl v pohode.
Druheej link je obrázek z dead Island věznice. Kto hraaaal viiii
[s6]
Neboj se užiju. Nevím,jestli si Revelations hrál,protože právě tento díl považuju,jako návrat k původním dílům,strach a nedostatek munice.[s6] Jinak názor akceptuju,nemusí se každému líbit,ale mě se líbil hooodně.[s4]
prej sračky
Radši si počkám na oficiální prohlášení, přeci jen nedávno to děla být Veronica teď zas tohle pak se spekuluje o sedmičce, nevim nevim. Já se těšim na Remake jedničky a to je pro mě teď priorita!
A na 3DS nic? [s8]
Inak Kachlo nemusel by si tak kurwit cestinu amerikanizmami - "leaknul"
pecka, nejlepsi resident za hodne dlouhou dobu
Resident Evil 7 bude taky, to bych si nedelal starosti [s14]
Ja v kutiku duse dufam, ze by to mohli dat aj na 3DS. To kvalitne hry AAA hry pre dospele publikum potrebuje ako sol. Navyse "jednotka" sa predavala lepsie na 3DS ako na konzolach. Uvidime...
proc zrovna na stare konzole? [s8]
Super Revelations se mi hodne libil. Dvojku rozhodne beru.
Hele a co Resident Evil: Enhanced Veronica????
Ted to vypada na Resident Evil Revelations 2????
Co treba radne pokračovani a novej nabroušenej Resident Evil 7????
A ješte se pripravuje port remake remaster Resident Evil 1
...tak jak to teda je??? [s2]
Okay sorry ale vypadalo to, že ses spletl.
Chris: já vím že píšou o Revelations 2, ale právě raději bych si přál tu RE2, RE Revelations mě moc nechytnul.[s8]
senator: nauč se číst [s6]
Tak remake Resiho 2 bych si nechal líbit, snad to bude opravdu promakaný a né nějaká přeakčnělá střílečka. Teda jestli to vyjde jen na XBox tak mám stejně smůlu.[s8] Ale snad to vydaj na všechno!
Joooooooooooooooooooooooo
Jako velký díl bych spíš čekal regulerní pokračování s číslovkou 7 ..
Tak ona už 3DS verze prvního dílu měla podobný box art link