Konzolista.cz

Mercedes-AMG GT jako DLC zdarma pro Driveclub

novinkapátek 5. září 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Mercedes-AMG GT jako DLC zdarma pro Driveclub
Vývojáři ze studia Evolution dnes s automobilkou Mercedes-Benz oznámili, že hráči, kteří si koupí začátkem příštího měsíce závodní hru Driveclub pro konzoli PlayStation 4, získají zdarma DLC vozidlo Mercedes-AMG GT. „Mercedes-AMG GT je vynikající sportovní auto a my jsme pochopitelně rádi, že ho můžeme nabídnout hráčům ve hře Driveclub dříve, než sjede z výrobní linky. Bude k dispozici formou bezplatného DLC od prvního dne,“ říkají vývojáři. Spolupráci si pak pochvaluje i automobilka Mercedes-Benz. Níže v novince se můžete podívat na několik nových obrázků.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (5)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍2

To bude maso!!![s16]

Takže je lepší nechat koupi začátkem příštího měsíce? Ptám se, protože na originalkach je k předobjednávce : Předobjednejte si DriveClub u nás a ovládněte závodní tratě s balíčkem Special Mercedes SLS AMG Coupe Black Series Pack!

Tak nevím co je lepší [s16]

Harnet
Harnet #SONY
👍2

Ja už chci jezdiiiiit [s6] tvl, ješte mesic [s13]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍3

Jak by napsal Jihlavský drožkář,, Forza to není,,

Bože to bude brutální nářez[s6]

xRay
xRay #Really?
👍3

moment, moment, moment... Unika mi neco? Dyt GTcko jeste nebylo oficialne odhaleny... Jenom v kamuflazi. A tady uz mame na nej obrazky? :D

Edit: Jako jo, ty obrazky ukazuji jenom zadek, interier a cast kapoty, ale stejne! :D

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍8

Už konečně pojďte ke mě,moje veverky,plameňáci...[s6]

Související články

Nejčtenější články