Konzolista.cz

Mercedes-AMG GT bude dostupný exkluzivně ve hře Driveclub

novinkaúterý 9. září 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Mercedes-AMG GT bude dostupný exkluzivně ve hře Driveclub
Před několika dny jsme se dozvěděli, že v závodní hře Driveclub bude dostupné vozidlo Mercedes-AMG GT, které vyjde až v příštím roce. Nyní vývojáři z Evolution Studios vše oficiálně oznámili, přičemž dodali, že v žádné jiné hře si v tomto vozidlu nebudeme moci zajezdit. Mercedes-AMG GT bude dostupný během vydání jako DLC zcela zdarma, níže v novince se můžete podívat na tři dnešní obrázky. Líbí?
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (5)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
426kahemi
👍6

...a Tvůj názor zcela o hovně...

426kahemi
👍1
👎1

Představení nového GT AMG mi včera udělalo větší radost než Keynote Applu, nádherné auto! A DriveClub je povinnost! :)

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍2
👎1

Harnet: Ještě jednou dík za tip[s16] Díky předobjednávce dostaneme ještě navíc další supr auta[s6]

Harnet
Harnet #SONY
👍2
👎1

CRU5T až bude plna hra, tak bude i demo, ale me je to jedno, mam predobjednano [s6] ...tady neni proč vahat, jestli koupit nebo ne [s12]

CRU5T

Kdy mají uvolnit to demo? :)

Související články

Nejčtenější články