Konzolista.cz

Lorne Lanning: Velké společnosti se starají jen o akcionáře, Sony je dar z nebes

novinkastředa 26. března 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Lorne Lanning: Velké společnosti se starají jen o akcionáře, Sony je dar z nebes
Lorne Lanning v současnosti dokončuje nadějně vypadající plošinovku Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty!, kterou zároveň se svým týmem vydá. V posledním rozhovoru se trochu rozpovídal o tom, proč si pro hru nesehnali klasického vydavatele, třeba EA, která se starala o vydávání starších Oddworld. Lorne Lanning nechce vstoupit dvakrát do stejné řeky, protože si v minulosti připadal jako otrokem ve společnosti, která se stará v prvé řadě o své akcionáře, ne o hráče. Lanning hned poukázal na Battlefield 4, který musel být venku před koncem minulého roku, ačkoliv nebyl ještě dokončen a obsahoval řadu chyb, výsledkem čehož byli naštvaní hráči. Lanning ovšem má slova chvály na Sony, která je podle něj darem z nebes, protože se stará o indie vývojáře a pomáhá jim s propagací jejich her. Navíc dodal, že když byl Stranger’s Wrath zdarma na PlayStation Plus, zvedly se prodeje hry na PC. Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty! vyjde během jara na PlayStation 4, PlayStation 3 a PlayStation Vita.
Zdroj: vg247
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (11)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
stillalive
👍1

EA už pár let vyloženě nesnáším pro jejich naprostou lhostejnost vůči hráčům.

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍1

BLACKSHEEP..

No, skoncit moloch EA, tak bych se o známejsí studia a jejich herní série moc nebál. Vsak on by je pod svy krídla vzal nekdo, kdo rád dopreje hrám cas a podporuje nejen indie vyvojáre. Jojo, mám na mysli tu spolecnost na 4 písmena [s14]

inmax
👍3

SONY [s7][s7][s7]

valis1
valis1 #klobáska
👍7

Nebyt licenci na sporty tak uz zadna ea neni

BlacksheepTNT
BlacksheepTNT #PS4 Only
👍1

Nejhorší je že EA má zásadní značky a jen je ždímá, chce vydávat skoro vše co jde každý rok. Když umře EA umřou i ty série, který sice stagnujou a ztracej pro hrace hodnotu ale zatím jsou...

Mihau
👍3

To jsem zvědav, za jak dlouho tady někteří (dva) nablijou... :-)

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍10

Sony je dar z nebes[s7]Ty vole, tohle až si přečte Horyna, tak mu opadá všechno jehličí v údolí[s6]

Kira_Sakuya
👍6

proti EA je každá společnost dar z nebe... doufám, že tato úžasná hra bude mít úspěch a vydělá na i na druhý díl...

Smileface
👍17

Proste Sony je dar z nebes pro herni průmysl [s7]

Lishak83
👍5

EAshit...tfuj, to jsem si schutí odplivl [s4]

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👍9

EA je kapitola sama pro sebe. Doufám že jí to bude jednou osudné, tak jako THQ.

Související články

Nejčtenější články