Lorne Lanning: Velké společnosti se starají jen o akcionáře, Sony je dar z nebes
novinka•středa 26. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Oddworld Inhabitants
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
Komentáře (11)
EA už pár let vyloženě nesnáším pro jejich naprostou lhostejnost vůči hráčům.
BLACKSHEEP..
No, skoncit moloch EA, tak bych se o známejsí studia a jejich herní série moc nebál. Vsak on by je pod svy krídla vzal nekdo, kdo rád dopreje hrám cas a podporuje nejen indie vyvojáre. Jojo, mám na mysli tu spolecnost na 4 písmena [s14]
SONY [s7][s7][s7]
Nebyt licenci na sporty tak uz zadna ea neni
Nejhorší je že EA má zásadní značky a jen je ždímá, chce vydávat skoro vše co jde každý rok. Když umře EA umřou i ty série, který sice stagnujou a ztracej pro hrace hodnotu ale zatím jsou...
To jsem zvědav, za jak dlouho tady někteří (dva) nablijou... :-)
Sony je dar z nebes[s7]Ty vole, tohle až si přečte Horyna, tak mu opadá všechno jehličí v údolí[s6]
proti EA je každá společnost dar z nebe... doufám, že tato úžasná hra bude mít úspěch a vydělá na i na druhý díl...
Proste Sony je dar z nebes pro herni průmysl [s7]
EAshit...tfuj, to jsem si schutí odplivl [s4]
EA je kapitola sama pro sebe. Doufám že jí to bude jednou osudné, tak jako THQ.