Lords of the Fallen na PS4 v 1080p, na XO v 900p
novinka•pondělí 22. září 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: City Interactive
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
fórum
Think before you sleep
Komentáře (28)
Mjoll : běž si zahrát Maria a nemektej nesmysli :) když si hru viděl maximálně znrychle jedoucího vlaku :)
Tohle jsou jenom začátky.. Až se zapne u xo cloud hra poběží v rozlišení 12436x7897 s lockem na 1000fps...
FullHD je u konzolovych her zbytecny, vyssi vykon PS4 je zbytecne a hloupe promarnen. A online na PS nepada kazdych deset minut. Hraju casto online KZ3 a s vypadky nemam sebemensi problem.
Milovníci microsoftu se tu zas vyřádili...
Jako sorry ale minimlně to Full HD už by mělo být v dnešní době u všech her samozřejmostí!
panove az si hru pustite a budete chtit hrat onlien s kamosem a ono to nepojede protoze live od sony je na pytel tak si spomente ze ja hraju s brachou na xboxu a vubec me nesere tech 900p[s16]
Destiny a old gen engine? Ty jsi tu hru viděl zase tak možná na Youtube co?
FH2 oldgen? zase Youtube?
Raději utíkej na stadion rozmlátit zase pár sedátek :)
Kdyby to nikdo nenapsal, tak v životě nepoznáte rozdíl...
Je za jímavé že jiní vývojáři to dokážou viz. Destiny od Bungie ale tihle šašci ne..
Jde vidět jak na to kašlou
MS dal ranec za Minecraft a uz mu nezbylo na uplaceni techto vyvojaru, ti tak PS4 verzi neojebou. Alespon tedy ten Minecraft zvlada Xone rozjed v plne kvalite. :-D
klaun klaunu zase sklidil patricny potlesk...dela svoje remeslo opravdu poctive :D:D:D
to je ten drogbazzzuv "powahkterynenividet" [s6]
Závorka : A podle čeho soudíš , že PS4 je na hranici stejně jako Xbone ?
Hm to je síla, ONE verze opět v 900p. Tohle mě má jako přesvědčit o možné budoucí koupě ONE? Do ONE nemá smysl jít, raději zůstanu u své PS4.
Zavorka: to je tutový, už teď nám je dodavatel posílá v kulatých krabicích [s6]
Zavorka: no ale Plejáček jede na půl plynu, kdežto Xku se z toho zakulacují hrany[s6]
je tomu tak [s1]
90%....a? Vyjádřit se může každej, žijeme v demokratický republice joudo.
Co se týče toho výsměchu, ono proč ne, když je k tomu důvod. Ale to bys musel žít poslední rok v realitě abys to pochopil. Just Sayin'
Hahahaha[s16][s16]
90% komentářů od plejek a všechny s výsměchem [s6] netřeba dál komentovat [s6]
Já bych se už nezaobíral tím,proč XBoxOne nezvládne 1080p.Hlavně,že náš černý mazel tohle dá levou zadní.
Takže po roce zase nic , hmm , dev kity , odstranění Kinectu (více výkonu pro hry), Cloud , chtělo by to vyjádření od MS a bez vytáček , kde udělali soudruzi z USA chybu(y)
MjollniR: xone má 900p aby zvládlo stejné detaily jako PS4. Aby byli "graficky stejné"
link
Pořád mi nejde do hlavy, když má MS tolik miliard tolarů, proč vytvořil tak slabou konzoli a proč nestíhal launch.
Tyyyy jo tak to sem fakt necekal[s14]
Jako cca po roce to tema "devkity"uz asi nebude,ale kdo vi...[s6]
No Comment [s3]
Ostatně jako vždy....