Konzolista.cz

Lords of the Fallen na PS4 v 1080p, na XO v 900p

novinkapondělí 22. září 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Lords of the Fallen na PS4 v 1080p, na XO v 900p
Do vydání Bloodbornu je ještě poměrně daleko, ale fanoušky Dark Souls série by mohla na nových konzolích uspokojit hra Lords of the Fallen, která se tváří hodně podobně. Producent hry Tomasz Gop dnes pro server Videogamer potvrdil, že na konzoli PlayStation 4 si budou moci hráči hru vychutnat v nativním rozlišení 1080p, na konzoli Xbox One to pak bude v nižším 900p. Rozlišení by pak mělo být jediným rozdílem, jinak jsou obě verze po obsahové stránce stejné. Lords of the Fallen je nyní podle všeho už dokončen, už se jen čeká na certifikace, aby se mohlo lisovat a rozesílat do obchodů.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (28)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Fenix

Mjoll : běž si zahrát Maria a nemektej nesmysli :) když si hru viděl maximálně znrychle jedoucího vlaku :)

nitratip
nitratip #ps power

Tohle jsou jenom začátky.. Až se zapne u xo cloud hra poběží v rozlišení 12436x7897 s lockem na 1000fps...

eeeee
eeeee #můj názor

FullHD je u konzolovych her zbytecny, vyssi vykon PS4 je zbytecne a hloupe promarnen. A online na PS nepada kazdych deset minut. Hraju casto online KZ3 a s vypadky nemam sebemensi problem.

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand

Milovníci microsoftu se tu zas vyřádili...

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍2
👎1

Jako sorry ale minimlně to Full HD už by mělo být v dnešní době u všech her samozřejmostí!

tonda112233

panove az si hru pustite a budete chtit hrat onlien s kamosem a ono to nepojede protoze live od sony je na pytel tak si spomente ze ja hraju s brachou na xboxu a vubec me nesere tech 900p[s16]

koubecx
koubecx #KCX B01
👎3

Destiny a old gen engine? Ty jsi tu hru viděl zase tak možná na Youtube co?

FH2 oldgen? zase Youtube?

Raději utíkej na stadion rozmlátit zase pár sedátek :)

koubecx
koubecx #KCX B01
👎2
👍1

Kdyby to nikdo nenapsal, tak v životě nepoznáte rozdíl...

Je za jímavé že jiní vývojáři to dokážou viz. Destiny od Bungie ale tihle šašci ne..

Jde vidět jak na to kašlou

Starky
Starky #NaughtyGod
👍5

MS dal ranec za Minecraft a uz mu nezbylo na uplaceni techto vyvojaru, ti tak PS4 verzi neojebou. Alespon tedy ten Minecraft zvlada Xone rozjed v plne kvalite. :-D

up_er

klaun klaunu zase sklidil patricny potlesk...dela svoje remeslo opravdu poctive :D:D:D

BenjaminL
BenjaminL #Fuck off
👍1
👎1

to je ten drogbazzzuv "powahkterynenividet" [s6]

risix
👍3

Závorka : A podle čeho soudíš , že PS4 je na hranici stejně jako Xbone ?

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍1

Hm to je síla, ONE verze opět v 900p. Tohle mě má jako přesvědčit o možné budoucí koupě ONE? Do ONE nemá smysl jít, raději zůstanu u své PS4.

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP

Zavorka: to je tutový, už teď nám je dodavatel posílá v kulatých krabicích [s6]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍2
👎1

Zavorka: no ale Plejáček jede na půl plynu, kdežto Xku se z toho zakulacují hrany[s6]

Fry
Fry #( . ) ( . )
👎2

je tomu tak [s1]

geobbu
geobbu #WHO CARES
👍13

90%....a? Vyjádřit se může každej, žijeme v demokratický republice joudo.

Co se týče toho výsměchu, ono proč ne, když je k tomu důvod. Ale to bys musel žít poslední rok v realitě abys to pochopil. Just Sayin'

Skylink

Hahahaha[s16][s16]

Fry
Fry #( . ) ( . )
👎2
👍1

90% komentářů od plejek a všechny s výsměchem [s6] netřeba dál komentovat [s6]

PoliteAura84
👍2

Já bych se už nezaobíral tím,proč XBoxOne nezvládne 1080p.Hlavně,že náš černý mazel tohle dá levou zadní.

risix
👍8

Takže po roce zase nic , hmm , dev kity , odstranění Kinectu (více výkonu pro hry), Cloud , chtělo by to vyjádření od MS a bez vytáček , kde udělali soudruzi z USA chybu(y)

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👍1
👎1

MjollniR: xone má 900p aby zvládlo stejné detaily jako PS4. Aby byli "graficky stejné"

DARKRAMM1988
DARKRAMM1988 #PS5 Pro
👍7
Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍11

Pořád mi nejde do hlavy, když má MS tolik miliard tolarů, proč vytvořil tak slabou konzoli a proč nestíhal launch.

Chucky CZ
Chucky CZ #Chucky CZ

Tyyyy jo tak to sem fakt necekal[s14]

bf333
bf333 #Ravens
👍7

Jako cca po roce to tema "devkity"uz asi nebude,ale kdo vi...[s6]

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍7

No Comment [s3]

nitratip
nitratip #ps power
👍5

Ostatně jako vždy....

Související články

Nejčtenější články