Konzolista.cz

Lords of the Fallen má první nadšenou recenzi

novinkapondělí 27. října 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Lords of the Fallen má první nadšenou recenzi
Už tento týden vychází nadějně vypadající akční RPG Lords of the Fallen. Dnes se objevila v polském magazínu CD-Action první recenze, která nešetří chválou. Recenzentovi se líbil soubojový systém, souboje proti bossům, grafická prezentace i spousta skrytých úkolů. Jen hlavní příběhová linka mohla být podle recenze delší a vývojáři mohli vyladit interface. Každopádně známka 9/10 naznačuje, že nás čeká opravdu kvalitní záležitost. Embargo na recenze Lords of the Fallen padne zítra ráno. My už hru hrajeme na konzoli PlayStation 4, takže v tomto týdnu vám recenzi rovněž přineseme spolu s dalšími informacemi.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (8)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
bobosek

Jedna recenze o ničem nevypovídá ale mám už stejně objednáno.[s14]

Till
Till #Ponies
👍6

Kachlo přestaň psát to množný číslo, když to stejně hraješ jen ty :D

Cr_u_ze
Cr_u_ze #Cr_u_ze

Golder - to nebude,ale tak to nikdo neocekava...je to spis takova arkadova kopie :-)

nMarioCZ
nMarioCZ #NSW+XSX=❤️

Kachlo? CR-ACTION --> CD-ACTION [s1]

golder_69
golder_69 #Metroid

Tak druhy DS to nebude ;)

Hromotluk
Hromotluk #nezávislý

vypadá to nadějně

kokodas
👍3

Recenze bude určitě velmi objektivní, když polskou hru recenzuje polský magazín

Cr_u_ze
Cr_u_ze #Cr_u_ze

Mam objednano a tesim se...

Související články

Nejčtenější články