Konzolista.cz

Lords of the Fallen – gameplay a rozhovor

novinkačtvrtek 12. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Lords of the Fallen – gameplay a rozhovor
Pořádné akční RPGčko zatím na nových konzolí chybí. Co říkáte? Letos na podzim by se ale měla objevit hra Lords of the Fallen, která by měla potěšit všechny fanoušky žánru. Hře se docela věří, protože z ukázek vypadá velmi dobře, navíc na ní pracuje Tomasz Gop, producent druhého Zaklínače. Ten nyní přijal pozvání od Sony udělat rozhovor, během něhož prozradil o Lords of the Fallen spoustu detailů, a samozřejmě jako v případě ostatních videí nechybí ani záběry přímo z hraní. Na video se podívejte níže.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (4)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Krox
Krox #noping out

bež by byla neake CE, šel bych do ni na 100% tahle hra mně neuveritelne zaujala už na zacatku, nevim pro ale je to tak :D

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP

Kdo dojde teď, bude z našeho hovoru zmatený, jak Goro před Tokiem[s6]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍1

jiricek9: Kachlo zkouší, jestli jsme ve střehu a ty si vyhrál bludišťáka [s6]

Kachlo
Kachlo #BOSS
👍1

Protože jsem blbej :)

Související články

Nejčtenější články