Konzolista.cz

Lords of the Fallen – 24 minut z hraní

novinkaúterý 23. září 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Lords of the Fallen – 24 minut z hraní
Už koncem příštího měsíce vyjde na současné konzole PlayStation 4 a Xbox One docela ambiciózní akční RPG Lords of the Fallen od německého studia Deck 13, které si za vzor bere Dark Souls hry. Jestli se mu povede na ně navázat, zatím těžko odhadovat, ale podle posledních dojmů mají vývojáři nakročeno docela dobře. Dnes tu pro vás máme 24 minut dlouhé gameplay video z PlayStation 4 verze, ukazující spoustu nových lokací a dokonce i zcela nového bosse, s nímž si určitě užijete spoustu legrace. Na video se můžete podívat níže v novince
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (8)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Offon
Offon #Close it.

"An hour with Lords of the Fallen (PS4 Gameplay) VideoGamerTV:

Apologies for the screen tearing. That appears to have been an issue with our recording setup, although we haven't encountered that before. FRUSTRATING.

Hope you like the format of this video regardless!"

Takže je to nejspíš videem. Komentář jsem našel u videa na YT.

CORDONASTRA

Ahoj jsem tu novy ale tahle hra se me moc libi a jelikoz vyjde v listopadu tak budu volit mezi diablem 3 ros a lord of fallen nebo jinym titullem.Miluji zanr sekacek jako je Ninja Gaiden serie a strilecky typu shadow warrior ale lord of fallen ma sve kouzlo dohral jsem dark souls 1 tak doufam ze tato hra bude jeste lepsi nez Bloodborne ktera neni moc pro me .Ze zdravotnich duvodu nemam hrat horory jako evil within nebo debilni lekaci Resident evil a hry s temnou atmosferou ale to bych nehral nic tak bude alespon Lord of Fallen.Na videu se me nelibi kecani a umirani v neprofesialni kvalite a kdyz je hra moc tezka tak ji nehraju to je jednoduchy .Divim se kolik hracu jsou hardore parani a ne normalni hraci jako ja Lord of Fallen chci ale ne ten hardcore,,,,,,,,,,,,,,

papirus20

InvalidDante:Aha tohle ale nijak jsem si nevsim ze by totam bylo jinak díky za vysvetlení.

J3Ns

Za sebe říkám že tearing je absolutní zlo co dokáže zničit hru. Radši ať to padne každou hodinu než tahle prasárna. Hra samotná bude stejná bejkárna jak Bound By Blood a to hratelně i produkčně. Když se podívám na start Xbox360 a Ps3 tak tam těhle kravin od nezkušenejch third party byla tuna a kdo si dnes vzpomene?

Frenky7
Frenky7 #Kafe

Tearing prosím ne...

DAYWAK

No, jsem z toho v rozpacích. Takový mišmaš.

InvalidDante
InvalidDante #PPPPPPP
👍1

papirus20: Obraz vydá za tisíce slov. link

papirus20
👍2

Bude to znít blbe ale stejne se zptam co je to tearing

Související články

Nejčtenější články