Logo hry Street Fighter 6 vychází z obrázku za 80 dolarů

Logo hry Street Fighter 6

Obrázek na serveru Adobe Stock


Tvoje reakce na článek
Galerie













Logo hry Street Fighter 6

Obrázek na serveru Adobe Stock

























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
Komentáře (14)
@Bjorn: furt lepší jak Ostrava 2 mega za 3 výkřičníky👀
To je teda strašnej problém 🙄🙄🙄
Btw to můžu taky vytvořit tisice takových jednoduchých hovadin a někdo si to koupí jo?
Já myslel, že loga se prodávají jen za statisíce a miliony od známých grafiků.. jako když Praha 3 dala asi 350 tisíc za 3 čárky.. 😅
@POciSEM: 80 dolarů za logo je málo. Btw co s tím má společného Lawson? On jim nic neprodal. Nauč se číst :)
Pěknej humus logo hodné hry na telefon není nad klasické výrazné logo které má většina fandů mlátiček vyryté do šedé kůry. 🙂
@POciSEM: za prve to neprodava onza 80 dolacu a za druhe je to jeste levne treba oproti logu pro ceskou televizi. To radeji nehledej kolik stalo protoze jestli ti prijde 80 dolaru hodne tak z te castky dostanes infarkt
jo meli oslovit jeho a vyplacnout kolik set tisic dolaru koukak jeden. spis bych zaloval Adobe za piratsvi
80 dolarů za 2 písmena vložený do hexagonu? To se asi ten Lawson posral ne? Vyžírka zlodějská.
No a co? Je mi to jedno, klidně ať logo nakreslí malé dítě.. whatever. Hlavně ať je hra dobrá.
To logo vypada jako kdyby Street Fighter mel 6 neprectenych emailu. :-)
Řeší píčoviny
link
Otom i asi nasvědčuje taky to že samotná asi půjde taky jen v kopií jiných her
to byl kauf
Kdo šetří má za tři 😁