Letošní DC Fandome ovládl Batman, dočkali jsme se prvních záběrů z Flashe

novinka  11
Martin Šmíd, 17. 10. 2021 22:31
Včera večer proběhla akce DC Fandome, která se věnovala připravovaný, filmům, seriálům, komiksům i hrám s hrdiny DC univerza. Už jsme vás informovali o nových ukázkách z akčních her Gotham Knights a Suicide Squad: Kill the Justice League, ale proč se nepodívat i na další zajímavé věci, které se v rámci DC Fandome objevily.

The Batman – Prakticky nejočekávanější část akce DC Fandom 2021 patřila očekávanému filmu The Batman režiséra Matta Reevese (Úsvit planety opic nebo Válka o planetu opic), v němž si hlavní roli střihne herec Robert Pattinson. Během prezentace jsme se dočkali nového traileru, v němž se třeba mihla nová Catwoman (Zoë Kravitz), podívat se na něj můžete níže.  

Aquaman and the Lost Kingdom – První Aquaman byl překvapivě kvalitním akčním filmem, který v kinech vydělal hromadu peněz. Nepřekvapí proto příprava pokračování, v němž se opět vrátí Jason Momoa i v posledních letech kontroverzní Amber Heard. Pokračování se bude jmenovat Aquaman and the Lost Kingdom a podle dostupných informací má být větší, epičtější a i lepší. Během DC Fandom jsme se dočkali pohledu do zákulisí.

The Flash – Řadu let se mluví o filmu The Flash o nejrychlejším superhrdinovi od DC, v němž se objeví hned hrdinové z několika ér, a i proto se ve filmu bude moci jako Batman objevit Ben Affleck i Michael Keaton. A právě na tohoto Batmana láká ukázka z DC Fandome.

Další ukázky z DC Fandome

Zdroj: IGN

Komentáře