Launch trailer na konzolovou verzi Hyper Light Drifter
novinka•pondělí 25. července 2016•Martin Šmíd•

Zdroj: Heart Machine
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Reklama







novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
22 minut dlouhá prezentace hry Persona 4 Revival
novinka
Přes hodinu dlouhé video z hraní zombie akce State of Decay 3
fórum
Nintendo Switch 2
recenze
Gothic 1 Remake
novinka
Oznámena hra The Grinch 2: Saving Christmas, vyjde v září
Komentáře (14)
Smutna zprava, verze pro Vitu a WiiU jsou zrušené. link
Budeš se o to pokoušet? Mě by z toho asi mr*lo chcípnout třeba u čtvrtého bosse, a vše v nenávratnu. Tady si musím připustit že je to pro jinou ligu než jsem já.
jo dohrati bez umrti bude fuska...
Hráč123: Někdy to člověk musí risknout. Vždy ale pokud je někde průchod ve zdi, nebo něco kam se dá skočit, tam je na zemi taková typická značka, drobný výčnělek, nebo takových pár rozbitých kachliček. Pokud tam přímo pohledem nesjede kamera. Ale i tak se toho dá spoustu minout. Já jsem každou lokaci prošel minimálně třikrát, a vždy jsem objevil něco co jsem přehlédl. Možná ti pomůže i rada, že jsou tam dva spouštěče které musíš střelit sniperovkou, protože na jinou zbraň nereagují. To mi zabralo spoustu času než jsem to vykoumal. Poznáš je tak, že na sobě mají logo zaměřovače. (Už jsem to skoro odepsal jako bug)Jinak se pochlubím, že už jsem objevil všechny monolity, zbraně, a všechny i nepovinné jádra/pojistky. Chybí mi jediný klíč, a za boha nevím kde ho hledat. Jednou ho ale najdu, teď už je to otázka cti.Škoda ale že s platinou se loučím, to je šíleně HARD. V new game plus má člověk jen dva dílky zdraví, a je tam trofej za dohrání bez úmrtí, což zní jako šílenství, u hry kde je to v boss fightu otázka jedné rány. Už tak tam jsou místa co dokážou solidně zavařit i normálně. A trofej za 800 řetězících dashů? Uff, ufff. (rekord mám 30.)
Od vcera taky hraju..no nemohl jsem se od toho odtrhnout jak je to dobry...jen obcas trochu neprehledny ve smyslu...muzu tam dashnout nebo ne...bum pad do hlubin...ok nemuzu :]
Někdy při švenku kamery to jde poznat, ale v soubojích to žádný problém nedělá, nebo jsem si nevšiml. Necítím v tom překážku. Naopak si to dost užívám, a jsem teď rád že to hraji s Dualshockem, protože na Vitě bych tu drobnou páčku v boss fightu asi ulomil. A už vůbec si nedokážu představit hrát to na klávesnici.
Co tech 30 snimku za vterinu..neni to na prekazku u tehle hry?
Jako na xboxu za 399 kc neni co resit zvazoval jsem ji na pc ale pro konzole to je jasna volba
Pan T by mohl zkusit napsat recenzi, po přečtení by člověk hned hmatal po ovladači a zapínal konzoli :)
Je to ještě lepší než jsem čekal. Audio-vizuálně je to úplně na špici, což může u 16-ti bitové hry někoho nutit uvažovat o mé příčetnosti, ale myslím to vážně. Krásné epické kulisy jsou plné detailů, a je to doslova manifest síly barev. Je to čisté, ostré jako břitva, a každý i náhodně udělaný screenshot by šel zarámovat. Příjemný atmosferický ambient OST hodně připomíná FEZ, ale neexceluje to jen v soundtracku. Každý zvuk od pohybu v menu, po ohánění se mečem, až po teleportaci, má takové to cosi z čeho se fanda sci-fi tetelí blahem. ( Něco jako trademark Star wars zvuky, nebo nedávno to Kojimovo logo video ) Doporučuji pořádné sluchátka nebo domácí kino, a volume otočit co nejblíže k rysce max.Hratelnost nějak nezaostává, hraje se to fantasticky, a hráči Hot line miami/ Titan Souls budou jako doma. Akorát jde spíš o Dark souls styl, sekni a uskoč. RPG prvky to má, ale opravdu jen takové ty základní (více lékárniček, charge attack, atd...), nicméně má člověk pocit že všechno z toho chce mít, a láká to k průzkumu. Ten je docela rafinovaný, a některá zákoutí jsou skryta opravdu důkladně, takže doporučuji pomalejší styl, a oči dokořán. Někdy na skrytou cestu odkazuje nějaká nepatrná značka na zemi, a někdy na objekt zájmu pípnutím upozorní váš drobný létající společník.Příběh a vše ve hře je vyprávěn non-verbální formou, a není snad jediný písemný popisek. Má to svou vlastní hyeroglifickou řeč, kterou je ale snadné po rozkoukání se pochopit (Journey, FEZ).Asi jste si všimli ke kolika jiným hrám jsem HLD přirovnal, a že jde o samé kvalitní hry. Náhoda to není, protože přesně taková tahle hra je. Mix toho nejlepšího, ale s vlastní unikátní tváří.
link :-) Napíšu ti
Pak musíš poreferovat Pane T :)
Chtěl jsem čekat na Vitu, ale podlehl jsem. Před-objednáno, staženo, a v 00:01 jdu driftovat. ( Cross-buy a Cross-save s budoucí Vita verzí by potěšil. Trochu opatrně s tím tak nějak počítám. )
ta hra má štýl