Launch trailer na Elden Ring

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
Komentáře (51)
Hype Is Real
Zatím 95%
IGN: 10/10.
Tak to ma Bandai Namco dosť sklamalo som myslel že kľúče rozposlu aspoň týždeň pred vydaním
@Mcbeca666: Bohužel na nás zatím Bandai Namco kašle. Cenega dělá vše, abychom klíč dostali co nejdříve. Recenze na embargo u nás bohužel nebude :( Mám už ale domluvený tým lidí, kteří hru dohráli. Ti mě do hry uvedou a pomohou, aby recenze byla co nejdříve.
@Mcbeca666: Mě to právě dost překvapilo. Ale tuhle hru nekupuji kvůli grafice. V pátek to snad uvidím už "naživo" .
a ty recenze me taky zajimaji, da nam sem nekdo ze spravcu nejake info kdy muzeme cekat recenzi ? Je mijasny,ze to bude hra hodne velka a nevime jestli redakce dostala klic nebo ne.Tak kdyztak dejte vedet chlapi, jestli se mame tesit nebo ne .
Lynch me to teda neprijde tak spatny, mozna je zastarala ale aspon je dost detailni a doufam, ze to pobezi ve 4k a 60 fps :)
Embargo padá dnes v 16:00. Zatím jsem ale neviděl žádné info o tom, kdy se tady recenze objeví. Určitě to dostane 9-10/10 ... nicméně čtení recenzí aspoň trochu zchladí ten absťák do pátku.
Pani kedy môžeme očakávať recenziu? už brúsim nože meče 😁
Grafika je vážně špatná. Hratelnost snad bude skvělá.
Konečně hra za kterou s chutí odevzdám své Penízky.
Zastarale to je no. Vždyť i hromada animací je jako vystřižená z Dark souls.Nicméně hlavně ať je to plynule a nepotvrdí si ty zvěsti o špatným frameratu
@godycz: Asi má na mysli Horizon.
Bomba.
takze: hra za 2000, gamepady 6000 :)
@brumik: tys nekdy videl od nich hru s nejakym otaznikem?
Snad posunu chlapci z FS open world zaner dopredu to chodenie od otazniku k otazniku prestava bavit
Tak oni to majú schválne aby sa hráč nekochal, ale kuchal. 🙂 Mne osobne sa tá grafika páči na to že je OW.
@AsuraCZech: Je to tak... souhlas. Například ta scéna, kdy jede u té lávy na vozíku se opravdu nepovedla a netuším, proč to do traileru dali.Každopádně co ta hra ztrácí na grafice jako takové, tak to dohaní na uměleckém stylu toho světa i potvor... tam jsou naopak na špici.
Jako hratelnost jistě bude FS klasika a kvalita ale prostě co se vizuálu týká, přešlapují už moc dlouho na místě a chtělo by to nejlépe vyměnit engin protože mám takový pocit že ještě jakž takž udýchal minulou generaci ale na současnou už prostě nemá. Obzvlášť když člověk hraje Horizont a pak koukne tady na trailer, kde by ty záběry měli být vymazlený a pečlivě vybraný.
@A2: Absence RT pri launchi zamrzi... obzvlast, kdyz zatim ani myslim nebylo oznameno, na kdy je ten patch planovany.No ale pri mem tempu to tou dobou budu jeste urcite hrat .
určitě jde vidět určitá zastaralost enginu, ale za mě to vynahrazuje dohled a samotná čistota obrazu, která už byla vidět v betě. Sám jsem zvědav na RT patch, který přijde později.
@davinemecek: já v tom oproti hrám z minulé generace vidím obrovský posun a trochu mě udivuje že ostatní ne😀 mě to přijde graficky fakt super... Jasně že pravej next gen bude až za pár let, ale rozhodně bych to takhle nesrážel, ta hra za mě vypadá naprosto parádně 😉
@Fabio Mon Archa: tahle hra je především o hratelnosti a vytrvalosti, ale next gen bych v tom určitě neviděl. Naopak mi to bohužel příjde dost zastaralý co se grafiky týče, ale jak už jsem zmiňoval, tenhle titul rozhodně netáhne kvůli grafice. Pravýho next genu se dočkáme, až vývojáři hodí old gen přes palubu 😊
Pokud se poštěstí, tak zítra hraju
Myslím že do konce roku nebudu hrát nic jiného
@Fabio Mon Archa: Elden Ring má k next-genu dost daleko. Plynulost obrazu, nasvícení a zvuky určitě nejsou známkami next-genu :)
Ešte 2 dni a 7 hodín, kto to má sakra vydržať. 😂 Dúfam, že si aspoň zajtra v práci prečítam pár recenzií na tento skvost. 🥰
Zajtra padá embargo na recenzie
Nejsem náročný na grafickou stránku, ale už i Bloodborne snad vypadá lépe. Textury zamrzly někde na úrovni minulé generace.