Konzolista.cz

Lanch trailer na logickou hru Pneuma: Breath of Life + recenze

novinkasobota 28. února 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Lanch trailer na logickou hru Pneuma: Breath of Life + recenze
Včera se na konzoli Xbox One objevila logická hra Pneuma: Breath of Life, která běží na moderním enginu Unreal 4. Aby vývojáři trochu nalákali hráče, vydali povedený launch trailer, podívejte se na něj níže. Ačkoliv hra Pneuma: Breath of Life vypadá z obrázků a traileru pěkně, zdá se, že grafika je jedno z mála pozitiv. Většinou se totiž v recenzích píše o velmi krátké herní době, několika primitivních hádankách a vůbec horší hratelnosti. Známky jsou následující: Destructoid – 5/10, Xbox Achievements – 4.5/10, God is a Geek – 6.5/10 nebo Videogamer – 6/10.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Lanch trailer na logickou hru Pneuma: Breath of Life + recenze
Lanch trailer na logickou hru Pneuma: Breath of Life + recenze
Lanch trailer na logickou hru Pneuma: Breath of Life + recenze
Lanch trailer na logickou hru Pneuma: Breath of Life + recenze
Lanch trailer na logickou hru Pneuma: Breath of Life + recenze
Lanch trailer na logickou hru Pneuma: Breath of Life + recenze
Lanch trailer na logickou hru Pneuma: Breath of Life + recenze
Lanch trailer na logickou hru Pneuma: Breath of Life + recenze
Lanch trailer na logickou hru Pneuma: Breath of Life + recenze
Lanch trailer na logickou hru Pneuma: Breath of Life + recenze
Lanch trailer na logickou hru Pneuma: Breath of Life + recenze
Lanch trailer na logickou hru Pneuma: Breath of Life + recenze

Komentáře (3)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Spratekk_CZ

Další celkem nedoceněná hra podle mě. Sice to asi bude jenom hodně silný tech demo pro Unreal Engine 4, protože to je snad první hra v něm co vim, ale i tak si myslim, že má něco do sebe už na pohled v trailerech

Smileface
👍1

Vypadá to pěkně.

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube
👎2

U Xbox 🎮 hry mne takové známky ani neprekvapujou 😃 ale i tak mne to zajímá...tohle není alibismus ale proste fakt 😊