Kvůli jakým sériím by si hráči v Japonsku koupili PlayStation 4?
novinka•pondělí 3. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Square Enix
2 - Gran Turismo
3 - Resident Evil
4 - Tales
5 - Kingdom Hearts (Kingdom Hearts 3 oznámen)
6 - Monster Hunter
7 - Grand Theft Auto
8 - Metal Gear Solid (Pátý díl oznámen)
9 - Mobile Suit Gundam
10 - Persona
11 - Jikkyou Powerful Pro Baseball
12 - Dynasty Warriors (vyšel na launch)
13 - Samurai Warriors
14 - Everybody’s Golf
15 - Pro Evolution Soccer
16 – Yakuza (vyšla na launch)
17 - The Legend of Heroes
18 - SIREN
19 - Sengoku BASARA
20 - Atelier
21 - One Piece Pirate Warriors
22 - Warriors OROCHI
23 - IdolM@ster (oznámen)
24 - Disgaea
25 - Earth Defense Force
26 - Ninja Gaiden
27 - Armored Core
28 – Uncharted (oznámen)
29 - The Elder Scrolls (vyjde v červenci MMO díl)
30 - Call of Duty (oznámeno)
31 - Ratchet & Clank
32 - Valkyria Chronicles
33 - Silent Hill
34 - God of War
35 - Dark Souls
36 - Tekken
37 - Drakengard
38 - Little Big Planet
39 – Rocksmith
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama













Komentáře (16)
ja uz to psala nekolikrat, ja koupim ps4 kdyz nani vyjde novy Princ a nebo Darksiders
Soky: o hry jde především.
Mirasov: už jsem se tě ptal mockrát a nikdy si mě neodpověděl. Ty si Knacka hrál?
Mirasov, z čeho je ten tvůj avatar? Ten týpek na mě působí hrozně pozitivně. :D
Chudáci Japonci jsou nucený kupovat konzoli s nepovedeným Knackem...
Mitsu_Debata byla jestli vydat GT6 na old nebo next gen a prodeje k tomu patri,navic si je vytahl ty[s1]Jinak kde pisu o nedodelku?Kdyz tak fhd verze s polovinou aut a kartonovyma panakama.
Co ty víš :D
seph ale ty přeci nejsi průměrnej japonec :D
Nechce se mi věřit, že se do takto hypotetického žebříčku nedostala jejich nejoblíbenější série Dragon Quest. Kvůli tomu bych si konzoli koupil i já.
Plnohodnotne pokracovani by to urcite nebylo,staci se podivat na F5 a podobne by to asi dopadlo i u GT.A staci se podivat na prodeje? No to jo,GT je na tom o hodne lepe a to nebylo jednu dobu davano zdarma jako F5.
Mitsu: pokud bylo GT děláný na PS 3, tak předělávka na PS 4 by nemusela být graficky až tak mlsačka, za dva roky to bude nářez, to už bude všechno vychytaný. Sony to udělala chytře, že tu 6 vydala teď, ještě na PS 3.
Kazdy chce mit hezkou, levnou a nejvykonnejsi konzoli pod TV. O hry uz tak moc nejde, prijdou casem: )
Na K[s7]3, FF15, RE a Ateliér se také moc těším...
MitsuCZ: toby se vám Xbotům hodilo, ani náhodou, počkáme si na GT 7, to bude dělaný přímo na PS 4[s6]
JHfr3ak, kdyby ano bylo by v závorce napsáno, že ano. Tohle je pouze seznam značek kvůli kterým by si průměrnej Japonec koupil PS4.
Valkyria Chronicles??? On nějaký díl vyjde na PS4?