Konzolista.cz

Kung Lao z Mortal Kombat X na oficiálním obrázku

novinkasobota 10. ledna 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Kung Lao z Mortal Kombat X na oficiálním obrázku
Hned na začátku roku vývojáři z NetherRealm Studio oznámili nového bojovníka do své připravované bojovky Mortal Kombat X, kterým je navrátilec a mezi fanoušky oblíbený Kung Lao. Doposud jsme tu s tímto bojovníkem měli jen několik scanů, až dnes se vývojáři rozhodli, že potěší fanoušky oficiálním obrázkem v plné kvalitě, podívat se na něj můžete níže v novince. Líbí? Mortal Kombat X vyjde 14. dubna tohoto roku pro konzole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (5)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
RobotCZ

Kung-Lao je a vždycky byl ten nejlepší ze všech. Jeho styl Shaolinská pěst je dokonalý a nelze ho porazit. Dokonalé údery, dokonalý pohyb, dokonalá mysl....hle ZDE JE KRÁL!!!!

Jináč co se týče děje,tak to bude fakt asi oříšek a nedá mi to spát. Páč dle MK9 je jen zbytek klaďasů naživu Sonya a Cage + Raiden a pár dalších a to nejni žádná hitparáda. Určitě tady bude hlavní záporák Shinnok, ten se objevý společně s Quan-chim na konci po zabití Shao-Khana. Kdysi jeden ze starších bohů a jediná to volba......spíš to vidim na nějaký přesun do alternativní dimenze, páč pochybuju že Quan-chi všechny znovu probudí k životu. No jsem napnutej jak řemen na děj MK10

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.

kung lao je borec..v devítce ta jeho fatalita kdy klobouk použije jako cirkulárku je jedna z nejlepších..rozhodní bojovník v mé první trojce...

GaMbLeRcz

když na to přijde tak umřeli už úplně všichni:-)takže mě je to fuk hlavně když to bude tak dobrý jako vždycky

Nitram1980CZ
Nitram1980CZ #PS5/XsX

Liu Kang taky zemřel a vrátiliho jako zombí.Oni to nějak okecaj :)

CORDONASTRA
👍1

Pekne uz se moc tesim ale jeste detail Kung Lao zemrel v Mortal Kombat 9

Související články

Nejčtenější články