Kung Lao, Goro a Kitana v novém traileru na Mortal Kombat X
novinka•středa 14. ledna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Warner Bros. Interactive Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
Komentáře (12)
Taky by mě docela zajímalo, jak to bude s příběhem. Očekával jsem, že bude navazovat na MK9, buď tedy v podobě předělávkdy MK4 a nebo příběhem novým (v to bych doufal víc, remake MK1-3 v podobě MK9 by i tak šel použít jako jakýsi úvod).
mortal kombat s cislovkou 9 nikdy nebyl mk co se naziva jako 9 je remasted pribehu mk 1,2 a 3 tak jake pak ozivovani
Goro za predobjednavku je super ,,,,jeste zbyva Kintaro ,Motaro,Sheewa a boss Shinnak a budu spokojen.....Nevim co vam na Gorovi vadi ,je to herni Ikona a bez nej si to nedokazu predstavit,Me osobne vadi mrtve charaktery co zemreli v Mortal Kombat 9 a vraceji se z hrobu jako by se nechumelilo,,,,Kung Laa zabil Shao-Kahn a kitanu zabila sindel tak co k sakru delaji Mortal Kombat 10,Desitka ma byt pokracovani devitky tak at se tvurci proboha drzi pribehu a nedavaji tam mrtvoly,,,to radeji uvitam Johnnyho Cage a Sonu Blade s tim ze tam budou postavy co dejove odpovidaji dobe bose Shinnoka jako jsou Tanya,Reiko,Jarek,Fujin a dalsi.To me prijde mnohem smysluplnejsi-At se mi pratele nezlobi ale Goro je muj Sampion a za tu predobjednavku mi stoji AT UZ JE DUBEN TO BUDE PARBA
Já chci zpět Reika a Tanyu. Beztak bude Goro k dispozici později i pro ostatní.
Goro za předobjednávku, to ať se jdou teda taky vysrat...
Kung Laova Shaolinská pěst je bezchybná. Je vidět kdo je nejlepší ze všech!....Njn holt řezník Krovička,kupec a sedlák v jedný osobě se nezapře.
Je mi už celkem jasný,kam asi zasadili děj. Dle těch kostýmů se jiná možnost ani nenabízí. Navíc Kitana na živu...no bude to paráda a moc se těšim
Aaaa pan Kung Pao[s16], já chci ale Ermaca!!
Vypadá to luxusně, kdy že to vychází? V dubnu? Hmmm zajímavé....
ja doufam ze ovladani bude uplne stejne jako v mk9 protoze v injustice bylo ovladavi u scorpiona uplne na pytel v mk se scorpionem velmi silny a v injustice jsem akorat s nim delal ostudu protoze bylo pritahovani dopredu a dozatu a ne dvakrat do zadu, a navit po pritazeni hned protivnika vyhakoval pro omraceni se muselo pouzi spedomert a uz jsem nemohl v kobmu pouzit x-ray [s8] snat tomu blbovy ctyr rukemu uz konecne delat fatality protoze pan CORDONASTRA za nikoho jineho hrat nebude :)
Zjevne jste nepochopili co myslim,... Mortal Kombat ma vse, grafika super, hudba, prostredi, pribeh, fatality, postavy maji charisma, vse. Tesim se na to...., co me ale se*e je, ze kdy zmacknu napriklad dozadu a kolco, postava zautoci pravou nohou kopem na xicht, dolu a kolco utoci levou rukou na bricho atd.(davam priklad, nevim uz jak to je presne a kazda postava to ma jinak),..
Proste urcite tlacitko neovlada urcitou koncetinu jako u tekkena, nebo ctverec (udery hornima koncetinama) a trojuhelnik (dolni koncetiny u Virtua fighter)...doufam ze jsem se ted vyjadril jasne :)
Paris teď jsi fakt pobavil :) "skoda ze se to neovlada podobne jak tekken" :D TOHHLE JE PROSTĚ MORTAL KOMBAT !!!
Super beru day one s predobjednavkou s Gorem---GORO JE SUPER
Vypada to moc dobre, skoda ze se to neovlada podobne jak tekken (tlacitko - koncetina) nebo virtua fighter. U posledniho dilu MK a Injustice to ovladani bylo takove zmatecne