Konzolista.cz

Koch Media koupilo značku Homefront, vývoj Homefront: The Revolution bude pokračovat v Dambuster Studios

novinkastředa 30. července 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Koch Media koupilo značku Homefront, vývoj Homefront: The Revolution bude pokračovat v Dambuster Studios
O problémech Cryteku všichni víme, koncem minulého týdne je přiznalo i vedení, které ovšem dodalo, že nyní by už měli být z nejhoršího venku, ale samozřejmě budoucnost těžko odhadovat. Každopádně dnes společnost Koch Media oznámila, že od Cryteku odkoupila značku Homefront, přičemž další vývoj očekávané akce Homefront: The Revolution bude probíhat v nově založeném studiu Deep Silver Dambuster v Nottinghamu, kam zřejmě přejde velká část vývojářů z Crytek UK. Více informací bohužel zatím nevíme, ale o budoucnost značky Homefront je postaráno, stejně jako o hru Homefront: The Revolution. UPDATE: Crytek vydal prohlášení, v němž stojí, že všichni zaměstnanci Crytek UK se přesunou do studia Deep Silver Dambuster (jen na papíře, pořád budou ve stejné budově).
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (8)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
TimeSplitter
TimeSplitter #PC Mamrd Race

Aspon ze tak, jednicka me bavila. :)

the_edge
the_edge #dave3345

tahle hra je prokleta uz druhe studio co na ni dela krachuje.

ale co je blbe je ze na te hre budou delat furt ti stejni lidi,ti lidi co neumi dat do hry dobrou hratelnost.

BlacksheepTNT
BlacksheepTNT #PS4 Only

Jooooooooo

Predator

To je mi, ale přelétavý ptáček. Kdoví kolikrát se tato značka ještě přesune k novému vydavateli a pak je tu otázka jestli ji to nějak poznamená...

MARTASLJ

Crytek nemal peniaze a nechcel s pustiť značku až nakoniec sa podvolil a predal to cele. To iste mal spraviť s Ryse značkou a predať ju Microsoftu hneď. Toľko problémov by si ušetril.

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD

Koch Media : link

Supr, jedině dobře! Byla by škoda kdyby značka zanikla...

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko
👍1

Jsem rad,ze znacka nezanikne,me osobne jednicka velmi bavila ikdyz byla moc kratka a na další dil jsem velmi zvedavej a tesim se

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #BLOOD RAIN
👍9

Koch Media zachránil i Metro: Last Light ze zkrachovalého THQ. Bůh žehnej těmhle pánům a dámám!

Související články

Nejčtenější články