Kingdom Hearts 3 poběží na Unreal 4 enginu
novinka•úterý 7. října 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Square Enix
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
Komentáře (7)
Nejsem moc velkej fanda ureal enginu kdy by to vychazelo na minulou generaci docela bych se i bal ale trebs poslední vydea na batmana ukazali ze tenhle engin hodne pokrocil tak uvidíme co z tho bude mezi tim 2.5 remix a mozna podle naznaku i remastr dream drob distance.
Tak tuto hru se tesim dost 1 a 2 byli perfektni jak hratelnost tak pribeh,verim ze 3 bude taky perfektni nevadi my ze vydani bude za rok za dva pristi rok bude tolik skvelych her napr....U4,MGS5,BAK,TO1886 atd...takze bude co hrat :)
Skvělé kh v unreal enginu, to bude nářez [s7]
HonzyCzech, na KH3 se začalo dělat až po TGS 2014, kdy Nomura odešel z FF15 dělat právě na KH3, to, cos doposud viděl, byly rendery nebo nějaký teoretický nicneříkající videjka, tudiž 2016-2017 je hodně optimistický :D :D já osobně si myslím, že to bude tak rok 2018-2019
Bananek, z těch dobrých jap her na PS4 ted vyšel Natural Doctrine, ale jinak nic :D výhledově tu je pouze otřesný Omega Quintet a suprový Ys, první ani nechci, druhý by se sem díky XSEED měl dostat
Tesim sa? Netesim sa? Jasne ze sa tesim :D Na vianocce sa kupuje KH2.5 :) Snad to zatial upokoji moj hlad po KH3!!! :D
2016-17 mozna vyjde FF15, tohle vyjde mozna jeste dyl :D
Docela soucitim s Japan pozitivnimi hraci, protoze next-gen nic nenabizi a ani vyhledove nebo jo ? Wii U sem prosim netahejte.
2016. Jsem zvědav.