Killzone Shadow Fall dostane dnes mapu The Canyon
novinka•středa 14. května 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
fórum
Think before you sleep
Komentáře (14)
Víte někdo prosím něco bližšího k tomu coopu? Zda bude třeba split sreen příběhová linie? Díky
např. melee útok na schodech,pokud jsi výš než nepřítel nemáš šanci se bránit.Mohli by tam přidat zkopnutí ze schodů nebo nebo propíchnuti nožem helmu.Hodil by se tam ukazatel zdraví jako v kz3 a zrušil bych granátomety,pač na nic jinýho ani nechcípám.Hlavně mi tam chybí kurva převlečená za kamaráda.
to nomad: jaky veci?
Hlavně by ten online měli dotáhnout k dokonalosti,pač tam jsou věci,který mě serou
a bude to coop s kamaradem ktery ma taky PS4 nebo to bude ten coop ve split screenu ze muzou 2 hrat na jedny konzoli?
Připravuje se coop bude součásti season passu ;) bude to obrana proti vlnám helghastu
to patcz: ON MA BYT COOP?! WUUUT slyšim poprve KDY KDE JAK?!!!! ja chciiii cooooooooop :P :D
COOP bude :) lepší at´ si s tím vyhrajou než at´ to vypustí a bude to jak BF4
A kde je sľubovaný co-op?
no vzhledem ktomu že od vydani už uběhlo celkem dost a mapy jsou teprve 3 (sice zadarmo coz je parada otom zadna) ale mam pocit ze az bude dalsi tak ja killzone uz hrat nebudu :/
Krox a to jich bude ještě víc :) hold sony se stará
nekdo holt da DLC s 2 mapama za 10 Dolaču a nekdo hodi 3 mapy zdarma!
A hlavne zadara.
Ta mapa je luxusní prostě nejlepší fps na PS4