Konzolista.cz

Killzone Shadow Fall dostane dnes mapu The Canyon

novinkastředa 14. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Killzone Shadow Fall dostane dnes mapu The Canyon
Akční hra Killzone Shadow Fall se od vydání dočkala už mnoha updatů upravující a obohacující převážně multiplayerovou část, která se stala mezi hráči docela oblíbenou. Nedávno jsme tu měli i velký DLC balíček a dvě nové mapy, dnes přibude do hry jedna nová mapa The Canyon, a podle očekávání je zcela zdarma. Stahovat ji budete moci po dnešním updatu, zatím se můžete podívat níže na oznamující trailer. Vývojáři z Guerrilla Games slíbili na tento týden ještě jedno oznámení ohledně hry, takže až se objeví, určitě vám dáme vědět.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (14)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Vinnie
Vinnie #Hraju hry

Víte někdo prosím něco bližšího k tomu coopu? Zda bude třeba split sreen příběhová linie? Díky

nomad-cz

např. melee útok na schodech,pokud jsi výš než nepřítel nemáš šanci se bránit.Mohli by tam přidat zkopnutí ze schodů nebo nebo propíchnuti nožem helmu.Hodil by se tam ukazatel zdraví jako v kz3 a zrušil bych granátomety,pač na nic jinýho ani nechcípám.Hlavně mi tam chybí kurva převlečená za kamaráda.

Krox
Krox #noping out

to nomad: jaky veci?

nomad-cz

Hlavně by ten online měli dotáhnout k dokonalosti,pač tam jsou věci,který mě serou

Krox
Krox #noping out

a bude to coop s kamaradem ktery ma taky PS4 nebo to bude ten coop ve split screenu ze muzou 2 hrat na jedny konzoli?

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰

Připravuje se coop bude součásti season passu ;) bude to obrana proti vlnám helghastu

Krox
Krox #noping out

to patcz: ON MA BYT COOP?! WUUUT slyšim poprve KDY KDE JAK?!!!! ja chciiii cooooooooop :P :D

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰

COOP bude :) lepší at´ si s tím vyhrajou než at´ to vypustí a bude to jak BF4

I1H_SK

A kde je sľubovaný co-op?

Krox
Krox #noping out

no vzhledem ktomu že od vydani už uběhlo celkem dost a mapy jsou teprve 3 (sice zadarmo coz je parada otom zadna) ale mam pocit ze az bude dalsi tak ja killzone uz hrat nebudu :/

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰

Krox a to jich bude ještě víc :) hold sony se stará

Krox
Krox #noping out
👎1

nekdo holt da DLC s 2 mapama za 10 Dolaču a nekdo hodi 3 mapy zdarma!

jorici

A hlavne zadara.

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰
👍1
👎1

Ta mapa je luxusní prostě nejlepší fps na PS4

Související články

Nejčtenější články