Killzone Shadow Fall dostane DLC The Insurgent Pack
novinka•středa 5. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
3 nové vlastnosti pro třídy The Scout, Support a Assault
E-Pulse emitter – Jde o speciální vysílač, který rozesílá e-puls, takže v oblasti stíží nepřátelům stavět věže.
Tactical Echo emitter – Tato věž ztíží proniknutí do oblasti nepřátelům, kteří nechtějí být příliš vidět.
Guard Drone – Assault dostane speciálního drona, který bude hlídat určené místo.
3 nové zbraně pro třídy Scout, Assault a Support - M82 klasická útočná puška z her Killzone 2 a Killzone 3, L512 SMG pistole a puška na delší vzdálenosti Sta14 Rifle
Nový Single Player Elite režim – nová obtížnost otestuje ty nejlepší bojovníky (3 životy – hard obtížnost)
Nové sběratelské předměty – po mapách budou rozmístěny speciální bedničky s odměnami – dalšími body
Insurgent Personalisation Pack – 1 OWL skin, 3 Spotlight pohyby a 1 Voice Over pack
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama













Komentáře (7)
Mám stejnej problém jako Beastial Dante. Stáhnuté nové mapy a furt jen "waiting to install...". Nevíte někdo co s tím? Zkoušel jsem je smazat a stáhnout znovu, ale furt to samé...waiting to install...
Táto hra je u mňa prekliata,kúpil som Season Pass ale nič sa my nedá stiahnuť nové mapy my stiahne ale nedajú sa my nainštalovať,stále my to vypisuje niečo instaled in waiting...
konečně byly vyslyšeny prosby, nové staré zbraně které máme tak rádi. MP u Killzone neni nic epeckýho ale narozdíl od BF funguje a narozdíl od COD to není už 10 let to samé. Takže prozatím nejlepší mp fps na ps4
Mp killzone mě moc nechyt. Mám raději svižnější akce. No bf je bf.
jen mapy budou zdarma
Nemělo bejt všechno pro Killzone Shadow Fall původně zdarma?
mapy jsou velmi slabý, čekal jsem je otevřenější. DLC beru, už jen kvůli nový třídě