Konzolista.cz

Kano se vrátí v Mortal Kombat X

novinkapondělí 4. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Kano se vrátí v Mortal Kombat X
Producent Ed Boon z NetherRealm Studio před několika dny na twitteru napsal, že během GamesComu bude odhalena jedna nová postava do bojovky Mortal Kombat X. Na tuto velkou výstavu ale čekat nemusíme, protože už dnes bylo odhaleno, že tou postavou je Kano. Tento mezi fanoušky Mortal Kombatu oblíbený bojovník byl odhalen v posledním čísle německého časopisu GamePro, který dodává, že nyní bude ještě daleko brutálnější. Více se o něm dozvíme během zmíněného GamesComu, kde nebude chybět ani gameplay ukázka.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (7)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
IzzyImmortal

Taky ho moc nemusím. To je sedmá potvrzená postava, pokud dobře počítám.

MARTASLJ

Mňa štve len jedna vec. Určite po vydaní majú na pláne vydať DLC v podobe ďalších bojovníkov a budú pýtať za to 10€. Radšej si počkať na kompletku.

BlacksheepTNT
BlacksheepTNT #PS4 Only

Mirka_cz: přesně, aspoň člověk nebude bojovat proti sobě...

Mirka_cz
Mirka_cz #Hassan
👍1

zatim jsou to postavy ktere jsou v kazdym MK, at tam radsi daji tvorbu vlastni postavy jako to bylo v MK Armageddon na ps2, muj nej MK

BlacksheepTNT
BlacksheepTNT #PS4 Only
👍2

Kano nová postava :D a pozor chystají se i další nové postavy Sub Zero a Scorpio! To naprosto změní vyznění hry.

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.
👍1

taky ho nemusím,ale k MK prostě patří..

El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever

V Mortal Kombat 1 to bola moja volba No. 1 [s7]

Související články

Nejčtenější články