Kanadská trať v Driveclubu s více jak 1 milionem stromů, grafika se ještě zlepší
novinka•pátek 16. května 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (25)
Fanda > Sranda, druhehu hovoris, aby Ti nenadaval do idiotu a sam sa vyjadris v tom zmysle, ze cele Slovensko nema vzdelanych ludi... [s16]
Ach jo, že se na to nevyserete. Oba.
Jinak hra vypadá pěkně, chtěl bych oznámení Horizon 2, když vidím ten Drive Club, tohle můžu. Taky by si už někteří mohli přestat brát Xbox furt do huby. Díky za pozornost, nashledanou :D
To musí být hrozný, když už se mu podařilo si na druhý pokus koupit konzoli od té správné firmy, tak zase je to špatně, žere ho to strašně[s6]
fando závist z tvých komentů čiší proudem..ale chápu tě tohle se těžko zkousává.
Jinak já osobně mám arkádový závody radši,víc se u toho bavím.
A u těchhle závodů je okolí tratí a vůbec zasazení do krajiny důležitý.
Podle lokací a videí ta hra vypadá hodně dobře a nadějně takže to
bude nejspíš pastva pro oči.
Video zde link
Nekutečné jak se přiblížili fotorealismu nasvícením a paletou barev.
Jsem rád, že neustále hru neúnavně vylepšují. Už nyní hra vypadá naprosto fantasticky. Mít doma Mario Kart 8 pro Wii U a Driveclub pro PS4 bude kompletní zábava v rámci závodění.
fanda: Buď realista a né idi*t. Pokrok bude, když nebudou nápdně placaté jako ve Forze pro XO. Tam mě tratě po skvělém Horinzon hodně zklamali.
Xboxkaři mazejte si komentovat forzu
Jestli to odložily jen proto že všichni makali na stromech tak to sou fakt magoři.
A kde je to video?
Mitsu: Ja si nahodou myslim, ze presne takhle se next-gen zavodni hra pozna a je to logicke - kdyz si vezmes, ze GT na PS3 a Forza na Xko meli nadherne modely aut, tak je jasne, ze na next-genu ty samotne modely aut nebudou o tolik lepsi (protoze proste a jednoduse to byla krasa i na starsich konzolich), takze clovek zakonite ocekava, ze ten vykon pujde masivnim zpusobem do okoli trati - coz se v pripade Driveclubu potvrdilo, bohuzel Forza v tomhle zustala opravdu hodne pozadu (Prahu ted konkretne nemam na mysli, ta byla v poradku :) )
To ji sice super že to bude velice detailní, ale byl bych radši kdyby ta hra jela při 60fps jelikož to je při závodních hrách o hodně lepší než 30. Myslím že by to i tak vypadal přenádherně a stromů by tam bylo pořád dosti :D
Maverick: Predbehl jsi me :) taky jsem si hned vzpomnel na Pedra a na ty kecy ohledne stromu v Gran Tusimu (dnes uz legendarni prispevek).
MicrophoneSK: +1 :)
Jinak ja jsem za takovou uroven detailu moc rad, kdyz si vzpomenu na tu fotku od bjeldy na Forzu 5, kde byl taky obrazek stromu.... :D no je to jako nebe a dudy, noc a den, jing a jang, next-gen a last-gen.
Krásná grafika je u závodních her na obtíž... když se totiž kochám prostředím - bourám.
U zavodu radeji 60fps nez milion stromu...
Hold každý si ty hry užívá jináč no [s6].Na hru se už těším i kvůli této hře si koupím Ps4.
JJ uz vidim Fandu jak se riti v 200 km rychlosti a v sekunde zrazu zacne brutalne flekovat, polovica peletonu to koli nemu vybura a rozrotuju si auta, Fanda dava spatecku, otoci to a zamera sa na jeden strom v dialke... hladi... rozmysla... hladi... rozmysla... motor stale nervozne vrci... V tom Fanda zarave "ja jsem to vedel!!! Tenhle strom jsem uz videl!!! To je shitnee jenom 1080p pri traaapnych 30fps a nedokazi vymodelovat 1 000 000 unikatnich stromu?!?!?!".... V tom to spokojne vypne, Ps4 zahodi do popelnice a pusti si Kinect Kocicka Macicka na XOne v 721p.... [s16]... a je stastny [s7] XOne power [s7]
Jsi dobrý fando pokud stíháš sledovat každý jiný strom v závodní hře [s14]
Čekám komentář od Fandy kdy napíše něco na způsob "Pokud tam bude 1 000 001 stromů tak budou muset snížit rozlišení hry".Jen trošku popichuji [s14].
Jo Pedro by byl nadsen, konecne se tem stromum nekdo venuje. :-)
škoda, že se toho Pedro nedočkal,.. tak dlouho za to bojoval a až nyní ho konečně nějací vývojáři vyslyšeli :o)
nechápu že někdo zkouší počítat stromy,fakt magor
Jj radeji si pockat nez vydat nedokoncenou hru, kterou si akorat vydavatel nastve zakazniky. Jde videt, ze hry pro ps4 a Xbone jsou technologicky uz dost narocne, prestoze ps4 odpovida vykonem prumernemu hernimu pc. Podle me se ten vyvoj her pp strance grafiky resp. nejaka nova generace konzoli jen tak neukaze...protoze jednoduse vyvoj na jeste silnejsi hw by byl jeste nakladnejsi a casove narocnejsi, ze by se to ani vydavatelum nevyplatilo...Je dobre ze vydavatel rekne radeji ne, dame sk doststek casu a hru odladime :) sem rad za toto i watchdogs a dalsi hry, ktere potkal odklad
U arkadove zavodni hry je krasa prostredi hodne dulezita,alespon pro me. Na hru se neskutecne tesim,spolu s Project Cars...To bude zase zavodni obdobi podzimu a zimy.[s6]
Na tolik stromů výkon byl, ale na 60 fps ne, co? Naprostý kraviny podle mě
Já tam napočítal i patnáct veverek!