Kampaň v Call of Duty: Advanced Warfare bude delší

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (8)
Že by se konečně série CoD konečně vracela ke kořenům a základem hry byl kvalitní,dechberoucí singlplayer? No to by bylo něco. Bohužel co jsem viděl různý videa, tak to vypadá jak hop-skok picaná ala G.I.Joe...no nechám se překvapit. Snad budou protivníci lechce inteligentí a nebude to tupí stádo idiotů tak jako vždycky
Kéž by jen 200 hodin :D
Ghosts je sice jednoduší ale 5 hodin no nevím nevím.
Já ho na Vterána dal něco okolo 6 hodin a to jsem hnal jako blázen.
Ale záleží jak hru hraješ.
Připočti vetřelce,Mp a jsem na nějakých 200 hodinách:-)
MontanaCZ81 jestli dohraješ jakékoliv COD na Veterána za 4 hodiny tak jsi pan machr.
aneb ze 4hod. to dame na 4,5hod. jako ja MP u COD nehraju , vzdy si to pujcim od kamaradu ,kdyz si chcu zahrat USA-vyplach film s popcornem a colou.a vzdycky me to na ty 4hodky bavi.:)
Ja som si akurat teraz kupil MW2 + 3. Nie som fanda CoD ani FPS na konzolach, ale boli/su to velmi dolezite hry minulej generacie a dake do zbierky. Navyse na konzolach je celkom podareny lokalny MP. A skratit kampan v CoD sa uz snad ani neda, ved uz teraz je to sama cutscena[s6] (nadsazka)
V to doufám, jelikož nevím jak u ostatních ale pro mě je u CoD nejdůležitější singleplayer... Proto CoDka hraji stylem: koupím, doparim a prodám... Na MP mám jiné hry... Např. The last of us... :)
Takže to bude nějak 4 + 1. Super no. Každopádně nezájem, každej CoD singl je zábavnej, a pokud to proáthnou o nějakou tu půlhodinu, tím líp.