Konzolista.cz

Jonathan Morin: Vývoj Watch Dogs 2 nezabere tolik let

novinkačtvrtek 24. dubna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Jonathan Morin: Vývoj Watch Dogs 2 nezabere tolik let
Pomalu se blíží vydání akční hry Watch Dogs, do níž Ubisoft v předchozích letech nasypal hromadu peněz. Je tak jasné, že se někdy dočkáme pokračování. Jonathan Morin z Ubisoftu samozřejmě nechce druhý díl zatím potvrdit, ale dnes v rozhovoru řekl, že pokud někdy vznikne, jeho vývoj nepotrvá příliš dlouho. U prvního dílu hodně času zabralo vymýšlení světa a herních mechanismů, ale ty už jsou nyní dokončeny, takže u druhého dílu by šlo jen o obsah. V současnosti na Watch Dogs 2 zatím nemyslí, i když tedy je několik nápadů, jak se dále posunout. Níže v novince se můžete podívat, jak je u prvního Watch Dogs rozvrženo ovládání.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (15)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍1

No, ty vo*e, tak on jeste nevysel ani "první" WATCH DOGS (vypadá to na zajímavou, originální a vizuálne pusobivou hru), padne tady úvaha o moznym budoucím pokracování a nektery individua by se pominuly pri predstave nejakyho "zdímání penez". Plivou tady oheñ a vrestí jako smyslu zbavení, az má clovek pocit, ze mají odehrany snad i WATCH DOGS 10 a chteli by uz konecne novou originální herní sérii. Hlavne, ze jste vy originální od korínku az ke koneckum [s14]

Budu se opakovat, ale bohuzel není jiná cesta. Pokud nekoho nejaká videohra nebo jakákoliv jiná vec nezajímá, prípadne jim to ci ono nejakym zpusobem znechucuje zivot, tak proc pro pána krále takovy lidi do tehle témat vubec strkají frñáky?? A i kdyby se v budoucnu stalo, ze by UBISOFT vydával hry se znackou WATCH DOGS kazdy sudy tyden, tak co vás nutí to kupovat??? Tak si s tema vasema plkama zase zalezte pod ten vás originální sutrák a nekazte jinym radost nebo nadsení z evidentne zajímavych novych her. Nekterí vázne nemají v hlavách vsechno správne poskládany, jinak si tohle dementní chování - za kazdou cenu neco napsat, at je to sebevetsí pikacovina - nelze vysvetlit [s15]

Osobne jsem na hru WATCH DOGS od spolecnosti UBISOFT zvedavej, stejne tak jsem zvedavej na kouzelne vypadající CHILD OF LIGHT, ale úplne nejzvedavejsí jsem v tuhle chvíli na tu slast az zalehnu pod perinu a vydám se do ríse snu [s14] Hezkou noc vsem, kterí mají vsech 5 pohromade...

IvoryCZ

Tak mi pripada,ze tam bude docela solidni jizdni model,coz me neskutecne potesilo.Ted uz nemam nad cim premyslet...JASNA KOUPE[s6][s16]

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍2
👎1

Watch dogs bude pecka at si někdo říká co chce[s9] A tuhle hru budu klidně každý rok kupovat pokud bude umět co nabídnout[s16]

MARTASLJ

Watch Dogs 2 už dávno vo vývoji - ryža jak hovado [s6]

miky20
miky20 #One& only

^^ Child of Light [s7]

Harnet
Harnet #SONY
👍2

No rozhodne lepši UbiSoft, než EA, tady neni o čem a je videt, že odloženi WD o pul roku te hre jenom prospelo a vypada to moc pekne [s6] A je snad jasny, že WD 2 bude, pokud dostaneme plnou peknou zabavu a dlouhe hodiny za ty penize, tak se to neda nazvat ždimačka, jak muže nekdo nazvat pokračovani serie ždimačka penez, tak to jsou asi všechny hry, ktere vyšli vic jak jeden dil, tak se nekteri vzpamatujte tady a at delaj serii klidne dal jako GTA, doted GTA nemelo konkurenci a ta je zdrava pro budoucnost [s6]

Vinnie
Vinnie #Hraju hry

SolidEx:Jenže Assassin je pro mě něčím zajímavej, prostředí, příběh, atd... Ale z toho co jsem se zatím dozvěděl a viděl u WD, se mi to moc nelíbí. Otázka vkusu na typ herního světa. Ale ohledně toho prvního Assassina, dohrál jsem ho několikrát a pořád je to můj nejoblíbenější díl, vidět Damašek, Jeruzalém nebo Acre, to je podle mě vizuál kterému se paneláky nikdy nevyrovnaj :)

Spoock
Spoock #geek
👍2

2 gorerated: buď rád, že existuje někdo jako Ubi, pořád se snaží kutit nové a nové značky, není to tak sprostá ždímačka jako jiné velké korporace. Mají plné právo si udělat kolik dílů, kolik chtějí, důležitá je kvalita, nikoliv číslovka v názvu.

miky20
miky20 #One& only
👍5

Koupím každý díl, stejně jako AC. Většina Ubisoft her mě prostě baví.

stillalive
👍1
👎1

Oni určitě navážou na stejný model, kterým je AC. Vymyslí supr svět, dobré herní mechanismy, ale dalších několik dílů jen změní příběh, kulisy, přidají pár prvků a basta. Ani se neobtěžují odladit značnou sumu bugů a s animací postav si taky moc nelámou hlavu. Hlavní hrdina v AC má slušné pohyby, ale ty postavy kolem nic moc. Doufám že se pletu a Watch Dogs nebuda takto ždímán do sucha.

SolidEx
👍6

Vinnie, tak když si to necháš ujít, tak ti může být jedno jestli to bude vycházet ročně nebo ne [s6]. Když to bude dobré, tak to klidně budu kupovat každý rok nový díl [s14]. Assassina kupuju taky a jak teď popořadě čtu knížky, tak mám chuť rozjet Assassina zas od prvního dílu [s6].

lopataQ7
lopataQ7 #lopataQ7
👍2

gorerated: a proč né, pokud to bude dobré a lidi to buou chtít, tak by byl Ubisoft sám proti sobě, kdyby nepokračoval ....

..pokud mají vymyšlený koncept a investovali do vývoje ..

a navíc všechny úspěšné hry mají pokračování ..... a to že bude vycházet každý rok pokračování, tak taková je doba ... je to o penězích ...

Vinnie
Vinnie #Hraju hry
👎5

Snad to nebude vycházet 1x ročně.. Tohle GTAčko s telefonem v ruce si nechám v klidu ujít

pitrsone
pitrsone #Trololo
👍7

Gore... Tak ať maj, mě se ac líbí a u Watch dogs to vypadá že se mi líbit bude taky. Neřeš nepřepínej a buď vůbec rád že jsi!

jeffoun
jeffoun #bad.boyz.c
👍3

no hlavně aby to vyrobili pouze pro next gen[s8]

Související články

Nejčtenější články