Jonathan Morin: Vývoj Watch Dogs 2 nezabere tolik let
novinka•čtvrtek 24. dubna 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: UbiSoft
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (15)
No, ty vo*e, tak on jeste nevysel ani "první" WATCH DOGS (vypadá to na zajímavou, originální a vizuálne pusobivou hru), padne tady úvaha o moznym budoucím pokracování a nektery individua by se pominuly pri predstave nejakyho "zdímání penez". Plivou tady oheñ a vrestí jako smyslu zbavení, az má clovek pocit, ze mají odehrany snad i WATCH DOGS 10 a chteli by uz konecne novou originální herní sérii. Hlavne, ze jste vy originální od korínku az ke koneckum [s14]
Budu se opakovat, ale bohuzel není jiná cesta. Pokud nekoho nejaká videohra nebo jakákoliv jiná vec nezajímá, prípadne jim to ci ono nejakym zpusobem znechucuje zivot, tak proc pro pána krále takovy lidi do tehle témat vubec strkají frñáky?? A i kdyby se v budoucnu stalo, ze by UBISOFT vydával hry se znackou WATCH DOGS kazdy sudy tyden, tak co vás nutí to kupovat??? Tak si s tema vasema plkama zase zalezte pod ten vás originální sutrák a nekazte jinym radost nebo nadsení z evidentne zajímavych novych her. Nekterí vázne nemají v hlavách vsechno správne poskládany, jinak si tohle dementní chování - za kazdou cenu neco napsat, at je to sebevetsí pikacovina - nelze vysvetlit [s15]
Osobne jsem na hru WATCH DOGS od spolecnosti UBISOFT zvedavej, stejne tak jsem zvedavej na kouzelne vypadající CHILD OF LIGHT, ale úplne nejzvedavejsí jsem v tuhle chvíli na tu slast az zalehnu pod perinu a vydám se do ríse snu [s14] Hezkou noc vsem, kterí mají vsech 5 pohromade...
Tak mi pripada,ze tam bude docela solidni jizdni model,coz me neskutecne potesilo.Ted uz nemam nad cim premyslet...JASNA KOUPE[s6][s16]
Watch dogs bude pecka at si někdo říká co chce[s9] A tuhle hru budu klidně každý rok kupovat pokud bude umět co nabídnout[s16]
Watch Dogs 2 už dávno vo vývoji - ryža jak hovado [s6]
^^ Child of Light [s7]
No rozhodne lepši UbiSoft, než EA, tady neni o čem a je videt, že odloženi WD o pul roku te hre jenom prospelo a vypada to moc pekne [s6] A je snad jasny, že WD 2 bude, pokud dostaneme plnou peknou zabavu a dlouhe hodiny za ty penize, tak se to neda nazvat ždimačka, jak muže nekdo nazvat pokračovani serie ždimačka penez, tak to jsou asi všechny hry, ktere vyšli vic jak jeden dil, tak se nekteri vzpamatujte tady a at delaj serii klidne dal jako GTA, doted GTA nemelo konkurenci a ta je zdrava pro budoucnost [s6]
SolidEx:Jenže Assassin je pro mě něčím zajímavej, prostředí, příběh, atd... Ale z toho co jsem se zatím dozvěděl a viděl u WD, se mi to moc nelíbí. Otázka vkusu na typ herního světa. Ale ohledně toho prvního Assassina, dohrál jsem ho několikrát a pořád je to můj nejoblíbenější díl, vidět Damašek, Jeruzalém nebo Acre, to je podle mě vizuál kterému se paneláky nikdy nevyrovnaj :)
2 gorerated: buď rád, že existuje někdo jako Ubi, pořád se snaží kutit nové a nové značky, není to tak sprostá ždímačka jako jiné velké korporace. Mají plné právo si udělat kolik dílů, kolik chtějí, důležitá je kvalita, nikoliv číslovka v názvu.
Koupím každý díl, stejně jako AC. Většina Ubisoft her mě prostě baví.
Oni určitě navážou na stejný model, kterým je AC. Vymyslí supr svět, dobré herní mechanismy, ale dalších několik dílů jen změní příběh, kulisy, přidají pár prvků a basta. Ani se neobtěžují odladit značnou sumu bugů a s animací postav si taky moc nelámou hlavu. Hlavní hrdina v AC má slušné pohyby, ale ty postavy kolem nic moc. Doufám že se pletu a Watch Dogs nebuda takto ždímán do sucha.
Vinnie, tak když si to necháš ujít, tak ti může být jedno jestli to bude vycházet ročně nebo ne [s6]. Když to bude dobré, tak to klidně budu kupovat každý rok nový díl [s14]. Assassina kupuju taky a jak teď popořadě čtu knížky, tak mám chuť rozjet Assassina zas od prvního dílu [s6].
gorerated: a proč né, pokud to bude dobré a lidi to buou chtít, tak by byl Ubisoft sám proti sobě, kdyby nepokračoval ....
..pokud mají vymyšlený koncept a investovali do vývoje ..
a navíc všechny úspěšné hry mají pokračování ..... a to že bude vycházet každý rok pokračování, tak taková je doba ... je to o penězích ...
Snad to nebude vycházet 1x ročně.. Tohle GTAčko s telefonem v ruce si nechám v klidu ujít
Gore... Tak ať maj, mě se ac líbí a u Watch dogs to vypadá že se mi líbit bude taky. Neřeš nepřepínej a buď vůbec rád že jsi!
no hlavně aby to vyrobili pouze pro next gen[s8]