Jednou ze zrušených her Ubisoftu je multiplayerová arénová střílečka Project Q

novinka  4
Martin Šmíd, 18. 1. 2023 20:16
V minulém týdnu herní vydavatel Ubisoft oznámil zrušení hned tří připravovaných her bez dalších podrobností. Nyní jsme se díky magazínu Insider Gaming dozvěděli, že jednou ze zrušených her je multiplayerová arénová střílečka s pracovním názvem Project Q. Ta byla představena v dubnu minulého roku, přičemž od té doby probíhalo testování. Ubisoft s informacemi o hře celkem šetřil a popravdě jsme se jich moc nedozvěděli, a nyní už ani nedozvíme. Že Project Q byla jednou ze zrušených her, ukazuje skupina hry na Discordu, která bude brzy uzavřena.

„Doufáme, že jste všichni v pořádku a v bezpečí. Chceme začít tím, že řekneme, jak úžasná tato skupina byla od doby, co jsme začali. Sdíleli jste tolik skvělých okamžiků a vážíme si vztahů, které jsme si s vámi vybudovali. Zažili jsme spoustu skvělých okamžiků, které nám zůstanou v paměti. První uzavřený test byl pro nás velkým milníkem díky veškeré práci, podpoře a přijetí. Vaše zpětná vazba byla skutečným darem a umožnila nám jako vývojářům růst, abychom udělali pro naše hráče to nejlepší. I proto je těžké následující oznámení. Bohužel musíme zrušit veškeré další uzavřené testy, protože Project Q už nebude dál pokračovat ve vývoji. To také znamená, že budeme muset vypnout tento Discord server. Momentálně nemáme další informace, které bychom mohli sdílet, ale chceme vám všem poděkovat za vaši vášeň a lásku ke hře Project Q. Všechny vaše zprávy pro nás hodně znamenaly," stojí v oznámení vývojářů na Discordu.

Podle serveru Insider Gaming má Ubisoft v současnosti ve vývoji spoustu multiplayerových her, některé spadají do žánru Battle-royale, přičemž se s nimi počítá do následujících let. 

Komentáře