Jaké výhody v sobě ukrývá rozšířené členství PlayStation Plus?

novinka  0
Inzerce, 16. 9. 2022 9:00
Přinášíme ti rozšířené členství PlayStation Plus, díky kterému si užiješ současné i klasické hry kdykoliv online a zdarma. Okusíš nejnovější tituly mezi prvními, stahování her nebo jejich streamování a mnoho dalšího. Všechny tyto výhody jsou rozděleny do tří typů členství podle ceny: PlayStation Plus Essential, PlayStation Plus Extra a PlayStation Plus Premium.

Členství podle ceny a náročnosti

Můžeš si vybrat od nejzákladnější a nejlevnější varianty až po tu nejdražší a nejnabouchanější a užít si tak nerušené hraní podle svého.

Prvním a také nejzákladnějším typem členství je PlayStation Plus Essential. I když se jedná o základní balíček, najdeš v něm vše, na co jsi byl zvyklý. Každý měsíc si zahraješ nové hry, budeš moct hrát online s více hráči, mít možnost exkluzivních slev vybraných her v obchodě PlayStation Store a cloudového úložiště až 100 GB pro PS4 a PS5. Líbit se ti bude i funkce Share Play, kdy si s kamarády zahraješ hry pro více hráčů. Celková cena tohoto balíčku je 235 Kč za měsíc.

Středním typem je členství PlayStation Plus Extra. Zde je samozřejmostí vše, co bylo popsáno v členství PlayStation Plus Essential a navíc budeš mít přístup ke katalogu her. Katalog obsahuje stovky různých a skvělých her, které se průběžně aktualizují. Nemusíš se tedy bát, že bys neměl po chvilce co hrát. Tento balíček tě vyjde na neuvěřitelných 365 Kč na měsíc.

Pro ty nejnáročnější hráče se hodí členství PlayStation Plus Premium. Pokud jsi nadšený hráč, určitě se ti tento balíček vyplatí. Balíček obsahuje vše z členství PlayStation Extra a nabízí navíc katalog klasických her, cloudové streamování a ty nejnovější hry na zkoušku ještě před koupí. Nejen že s tímto balíčkem budeš králem PlayStationu na každé akci, ale budeš vědět vše o nových hrách ještě dříve, než si je koupí tví kamarádi. Za tento nadupaný balíček zaplatíš pouhých 445 Kč za měsíc.

Všechna členství s výhodami najdeš na webu JRC.

A jak získáš členství?

Novinkou je i koupení členství na kartičku ve formě kreditů. Postup je jednoduchý, a když se budeš řídit tím naším, zabere ti to jen pár minut.

  1. Přihlas se pod svým PlayStation™Network (PSN™) účtem, nebo si vytvoř nový na PlayStation.com.
  2. Zadej 12-místný kód, který nalezneš na dárkové kartě nebo účtence.
  3. Jdi do sekce “Redeem Code” v obchodě PlayStation™Store na tvé konzoli nebo na web PlayStation.com, kam zadej kód.
  4. Pro nákup členství PlayStation®Plus prostřednictvím finančních prostředků z tohoto kódu si nejprve zvol, které členství chceš zakoupit.


Teď už stačí si jen vybrat členství podle svých preferencí, svolat kamarády, dát se do hraní a vyzkoušet společně nové tituly co nejdříve. Své nové členství si můžeš koupit ZDE.

Zdroj: Inzerce

Komentáře

Komentáře jsou uzamčeny.