Konzolista.cz

Jak dlouhý je ve skutečnosti The Order: 1886?

novinkapondělí 16. února 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Jak dlouhý je ve skutečnosti The Order: 1886?
V posledních dnech se hodně na internetu spekuluje ohledně délky akční hororové hry The Order: 1886, která vychází už tento pátek pro konzoli PlayStation 4. O víkendu se na internetu objevil prakticky kompletní walkthrough, v němž hra zabrala zhruba pět a půl hodiny. Tím byla vyvrácena dřívější spekulace o třech hodinách, na druhou stranu bylo dodáno, že na tento čas byla hra dohrána poté, co už ji měl youtuber PlayMeThrough několikrát dohranou, navíc nic už neprozkoumával a prostřílel se na nejlehčí možnou obtížnost bez jediné smrti. Reálný čas na první dohrání tedy bude delší, mnozí se na twitteru vyjadřují, že je to kolem devíti či deseti hodin na normal obtížnost, ale samozřejmě záleží na dovednostech samotného hráče. To potvrzuje i ReNeGaDe124, který má vůbec první platinovou trofej, která je podle něj lehká a dá se získat do 24 hodin. První průchod mu trval zhruba 10 hodin.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (91)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍1

Mimochodem, co říkáte na aktuálně propíraný downgrade grafiky?

pfffffff.....

ondras
ondras #ondrasu

Mimochodem, co říkáte na aktuálně propíraný downgrade grafiky?

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.

tak už i BANy lítají..to sem zvědavej co se bude dít u recenze-to se budou domlouvat hromadný rvačky po republice:)..už ať je pátek ať se tady těm tatarům potvrdí, že Order je pecka jako kráva[s7]

Aligator
Aligator ##PlayGames

Sachet > paci sa mi idea Tvojho prispevku, ale nemozem nedodat, ze podla toho co pises sme my dvaja velmi podobne stari :), a ja si pamatam, ze ked som chodil na zakladku tak to bolo presne to iste... Ja som bol vtedy ultras PC master race (ktory bol aj na pracu, nie len na hranie!! ) a kopu spoluziakov naopak, PS ultras :D... kde bolo PSko vykonejsie ako PC atd! :D...

Cize z mojho pohladu sa vobec nic nezmenilo, akurad sa pridala do boja este strana temna, strana Microsoftu :P..

Tym to ale nechcem obhajovat, lebo ked to uz naozaj sklzne do hadok a urazok, tak je to snad stupidnejsie nez sa hadat za politiku ... celkovo ked to bere niekto moc vazne a kvoli svojej modle zacne byt sprosty je to superstupidne a naozaj kvalitne zabity cas. Ale tak ludia su rozni, s tym vela nenarobime :/

BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE

Sacher999: krásně napsaný, ale musíš chápat, že "lidé jsou tupá hovada" které tohle baví :D :D Nikoho nechci jmenovat, ale je to tak !!!

Sachet999
👍5

Já jen čekám, kdy přijde doba, až se budou "ultras" od zelených a modrých scházet na tajnačku na loukách a dávat si hromadně po držce jako fotbalový rowdies Neuvěřitelný, kolik v lidech dokáže vyvolat nenávisti marketingovej boj dvou korporací, kterej si lidi přetvořej v hlavách do jakýhosi pseudopatriotismu, nebo co to je. Ne, že bych byl nějakej herní veterán, není mi ještě ani třicet, ale když jsem začínal s hraním, lidi prostě pařili na tom, co měli a všem bylo ukradený, jaký má na konzoli logo... Prostě hráli a bavili se... S*rte na tyhle nikamnevedoucí hádky, zapněte ty svoje mašiny, hoďte tam oblíbenou pařbu a možná se Vám trochu uleví... Peace

busines
busines #Avari37
👍6

Plejstik3: Máš pravdu, souhlasím se vším, co jsi napsal, ale tohle mi už prostě hlava nebere. Bombasticky vyhlížející hra stavící na singlu a příběhu a banda dementů tu musí trolit, jak to viděli sestříhaný a profičený na youtube. Dle mého to absolutně nikoho z nás nezajímá. Chci si užít audiovizuální nálož se vším všudy se skvělým zasazením, příběhem a postavami. Tady je prostě jasné, že jde o závist a uměle vytvořenou kampaní. Někdo má nahnáno. Jedinou radost mi to dělá v tom, že díky těmto lidem se o The Order neustále mluví a píše a je v TOP diskuzích.

Aligator
Aligator ##PlayGames

Plejstik3 > Za mna hovorim, ze teraz urcite nebudem hatovat nejaku Xbox hru len kvoli tymto haterom ;), (aj tak by som si toto svoje predsavzatie do zimy nezapamatal...) :D

Ja som to povedal len tak zo srandy, a naviac strana "Sony, slobodna ovca", je vzdy proste ta lepsi - a podla toho sa aj vacsinou chovame :). To je neco jak v Star Wars, my sme proste ti hodni jedajove :D:D...

May a nadstroy be with you.[s7]

Kachlo
Kachlo #BOSS
👍6

Ok, debatovat se dá i slušně. Kolega Lockpick BAN.

Jak píše v komentáři výše Plejstik3, není nutné se snižovat na úroveň IQ -20.

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍18
👎1

K TÉMATU

Na dobrodružný ORDER 1886 jsem zvedavý a snad se k týhle poutavý videohre do dubna/kvetna dostanu. Jde-li o herní cas, tak muj urcite nebude 5 hodin a to jednoduše proto, že patrím k ten hrácum, kterí si videohry užívají a vychutnávají, jelikož o tom jsou hry predevším. Doufám, že se tady nenajde podivín, který sleduje filmy se zapnutých zrychlením, aby 3 hodinový film za 300 Kc zkouknul za 50 minut? [s14]

Pomatený behaní po levelech/mapách prenechávám s radostí jiným lidem, treba nejakým "HC hrácum" a já si budu dál s chutí užívat videohry stylem "jako bych tam byl", tak jako jsem si je užíval predchozích 20 let. A co si budeme povídat, být v nestvurama zamoreným Londýne, tak jsem presvedcený o tom, že by NIKDO z nás nikam nechvátal [s14]

MIMO TÉMA

Lockpick napsal..

"Jaro nastane v pátek, až teplometci nabehnou pro Order. Pak budou hrát a navzájem se jednou rukou držet za šulínky. Ocekávám globální oteplení"

Nechci Ti nejak krivdit, ale mám pocit, že Tvuj komentár patrí na jiný webový stránky než jsou videoherní, ale treba se pletu. Ovšem, jestli máš problém se svojí orientací, tak tady Ti asi nikdo nepomuže. Dám Ti jen malou prátelskou radu - nestyd' se za to, není duvod, každý jsme nejaký [s14]

Busines napsal..

"Pridávám se k tem, kterí nejbližší X BOX exkluzivitu budou hejtovat co to dá a to i treba v zahranicí. Tohle už není normální, co nekterí predvádí z ciré závisti..

Neblázni chlape, Ty by ses opravdu snížil na úroveñ tech hatujících hlupáku, at' už jsou z XBOX tábora, z PLAYSTATION tábora, z PC tábora nebo NINTENDO tábora? Muj názor na "hate" je takový, že nejde ani tak o nejakou závist, jako spíš o prehlídku lidský hlouposti. Pomlouvání cehokoliv se dobrovolne úcastní jenom totální troubové, kterí se jednoduše nudí, nic víc, nic míñ. Všichni tihle "hateri" uráží hry na jiných platformách, vychvalují do nebe svoje hry a hrají je? No, zrejme nehrají, když tráví 15 hodin denne na internetu a reší ty svoje protikonkurencní lejna..

Místo toho, aby se tyhle osoby dobre bavily u svých oblíbených her nebo si našli smysluplnou cinnost pro svuj volný cas, tak jenom hnijou u PC/tabletu (nic jinýho evidentne neumí) a na internetu zabíjí svuj drahocenný cas rešením totálních hovadin. Ale když je takový život baví a "starání se" o neco, co je ve skutecnosti ani trochu nezajímá, je naplñuje štestím, tak bych jim tu možnost nebral. Kdoví, treba ti zarytí pomatenci jednoho krásnýho dne dospejou a uvedomí si, že se chovali jako volové a za svojí hloupost si vlastnorucne nafackují. Jenže ty roky života, který promarnili u PC/tabletu, kdy den co den na internetu rešili neskutecný sranc*, ty roky už jim nikdo nikdy nevrátí a v budoucnu jim ty léta budou sakra chybet..

Nezarad' se mezi tyhle hatující trumbery i Ty a nenech se strhnout do toho víru hlouposti. Byla by Te celkem škoda, protože na internetu, stejne jako v reálným svete, jsou normální a rozumný lidi potreba. Tak zustañ normální [s14]

smailik666_
👍3

musim sa smiat na komentoch co tu len hatuju.Ja sa na hru tesim a s tim nikto uz nic nespravi. Vy nam len zavidite tie exclusivity by ma zaujimalo kedy vyjde nejaka poriadna exclusivita na ten vas VHS prehravac asi az 2016 ten uchvatny Quantum Break alebo ako sa to vola a tiez tam nebudete mat taky hate ako pri only PS4 hrach. Tak k...a nelezte do tem o hrach ktore vas nezaujimaju. Ja viem je tu sloboda vyjadrovania ale naco tu robite ten flame. Niekomu to robi asi dobre a ukaja sa nad tym ze zacal nejaku hadku......

PEACE

MarcusChef
MarcusChef #Team PS/XB
👍5

Protože jsem Ryse hrál a dohrál na XO během Vánoc, tak se k němu můžu klidně vyjádřit. Ryse byl jen o grafice, protože hratelnost byla předpotopní v porovnání s konkurencí v žánru, nebyla ani průměrná, ostudný byl i příběh a další části. Kdo to nevidí, tak asi nehrál žádnou pořádnou hru. The Order může dopadnout podobně, ale z toho co jsem viděl, hra staví na příběhu, snad tedy bude alespon průměrný, a standardně vypadá i hratelnost zatím v rámci krycích akcí. Uvidí se v pátek.

Smileface
👍4

Ja Ryse nehejtoval takže ted muzu v klidu srdickovat The Order. Ach ta svoboda [s7][s7][s7]

Spratekk_CZ
👍1
👎1

Nebuď vztahovačný kuře. Obecně se hejtovala hra s herní dobou 6 hodin, v tý době na nextgenu nedosaženym vizuálem a průměrným příběhem. Že jsi u toho nebyl neznamená, že jinej poník tam netrolil. Stejně jako jiní ze zeleného údolí si teď trolej vás. Věřim, že i těch 7 hodin bude super zábava, ale jenom připomínám, jak to tu vypadalo před nedávnem v opačným případě :) to je vše...

Přeju pěknej večer všem

wita22
wita22 #loading...
👍5

lockpick a ostatní:komu to pořád jako cpete?! TAK TO NEKUPUJTE!!!

busines
busines #Avari37
👍2

Spratekk_CZ: Já tam hejtoval?? X box hry mě vůbec nezajímají, mám jen PS4 a to mi bohatě stačí. A pokud vím, tak u X box her jsou vždy ti stejní lidé. Tady je ale jasné, že se proti The Order jede určitá kampaň...

Spratekk_CZ
👎2
👍1

Ryse se vyčítala herní doba! :)) Doslovně se psalo, že je to jenom o grafickým zpracování. Je to naprosto stejnej případ :)))) buď objektivní

BenjaminL
BenjaminL #Fuck off
👍1

Spratek: Nevzpominam si, ze by nekdo resil u Ryse herni dobu, ta hra byla jednoduse spatna, o cemz svedci recenze - 5/10 neni zrovna dobra znamka. Na Order jeste nevysla jedina recenze, ale kazdy, kdo to nebude hrat, uz tady hatuje, ze to je hra k nicemu.

risix
👍1

Proč Tomb Raidera? Vždyť si ho zahrajeme o měsíc později v lepší kvalitě :).

Spratekk_CZ

Busines: A proč teda všichni tak hejtovali Ryse v době, kdy byl exkluzivní? :D Furt beru, že to bude super hra to bezpochyb, ale nemyslim si, že by z toho srdíčkáři měli hned mít infakrt když to ještě ani nezapnuli.

Každej nechť si zamete před svým prahem. To jste tedy podle týhle logiky záviděli RYSE? Ten jate taky hejtovali. Půlka z vás hejtuje už teď Tomb Raidera... Ale to je dobře, nu ni, pokrytci? :D jen pytle sraček [s15]

losmann

Mě osobně je jedno jak dlouhá hra bude,kdybych chtěl hry s extrémním časem tak si nekoupím ps4 ale až tak ps15 tam by už hry mohli být skoro nekonečný :-)

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍1

Zůstaneš pořád mladý :)

TiMcze

Soky někomu praskají beďary, někomu možná zmizeli, ale mentálně je pořád na 15 let žejo [s6]

TiMcze

Koukám, že Sony boys se tu zase vyřádili. Někdo si dovolil napsat něco negativního na jejich exkluzivku pro nadstroj. Proti hře nic nemám vypadá úžasně a jebat dlouhý herní doby, tohle je akorát. Už se těšim, až vyzkoušim.

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍5

Tady to přímo vře :D Klukům od konkurence praskaj nalitý beďáry a jsou nedočkaví až jim řeknem jak dlouho jsme to hráli :D

busines
busines #Avari37
👍6

Přidávám se k těm, kteří nejbližší X box exkluzivitu budou "hejtovat" co to dá a to třeba i v zahraničí. Tohle už není normální, co někteří debilové předvádí v čiré závisti.

Aligator
Aligator ##PlayGames
👍5

Takze klasickych Wolfenstainovych 9hodin vo viktorianskom Londyne plnom vlkodlakov? No nech sa paci! :) A pozeram, ze ked uz sa neda donekonecna zivit z toho easy, po niekolky krat hranom, speedrune bez umierania, tak Xbotici zacinaju vytahovat nejaku vraj zlu grafiku Orderu.... :D.. Hlavne, ze Xbone tak peknu hru ako Order ani nema, ale Xbotom sa bude zdat skareda :(... :D... Nic no...

Pridavam sa do ovciho Sony odboja, a najblizsiu Xbox exkluzivitu budem hatovat ako sa patri, akurad, ze.... hmmm.. by som si to mal poznacit do kalendara, lebo nez sa na Xku tak stane, tak na to isto zabudnem.... :D.. Fuu sak kde su este len vianoce teraz? :D...

Xbox [s7] Best place to play... on christmas holiday :D...

a malymi pismenkami:

(and only if you like next Halo 14 and another Forza 15)

Harnet
Harnet #SONY
👍4

Moc dobre se k tomu vyjadril a ja s nim plne souhlasim [s7] link

Vinnie
Vinnie #Hraju hry

To je jako bůh. Nikdo ho nikdy neviděl, ale všichni přesně ví za jak dlouho se dá dohrát protože někdo viděl jeho siluetu na YT. Demence některý komenty tady

Bananek: Venku je vážně hezky, začíná být teplo

Banan
👍2

Venku krasnych 7 stupnu, taky uz se tesite na jaro az tenhle hate pomine ?

Související články

Nejčtenější články