novinkaActivisionps4ps3x360xone
Iron Banner se vrátí do Destiny koncem měsíce, známe podrobnosti
Martin Šmíd
Studio Bungie dnes oznámilo, že oblíbený turnajový režim Iron Banner se vrátí do akce Destiny: The Taken King během 29. prosince, přičemž bude probíhat v klasickém režimu Control. S tímto oznámením jsme se rovněž dozvěděli, že se můžeme těšit na helmy, ale také na brokovnici nebo automatickou pušku. Na všechny odměny se můžete podívat níže, navíc hráči na PlayStationu budou moci vyhrát exkluzivní brnění.
Odměny pro Iron Banner startující 29.12.2015





PlayStation exkluzivní brnění

ZdrojTisková zpráva
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie
20 obrázků
Hra v článku
- Vývojář
- Bungie
- Vydavatel
- Activision
- Vydání
- 15. září 2015
Reklama


Komentáře (9)
Už jsem smazal.... děkuji odejděte.
ta plastenka na huntera je peckova,musim vlastnit.vypada jak dratena ale helma je hezci puvodni.ten exkluzivni gear bude cely set?jak ho ziskame?tesim se na to jak svina.vyzkousim novy backory capture king link
jinak panove ja jsem rad ze je v destiny nuda,aspon muzu hrat i jiny hry.PvP me neskutecne bavi a baner je tu jen jednou za mesic coz me vyhovuje.budte radi ze u toho nemusite sedet kazdy den aby vam nahodou neutekla nejaka blbost,treba daily :-)
Takzez zdilim tvuj nazor stepobela.Ono by alespon stacilo zvednout light o stovku nahoru dosazenim novych exkluzivnich zbrani do starych raidu a aren.To by me zase donutilo to zapnout.Takhle uz ne
Do GTA vyšel jeden z největších updatů za celou dobu, to nic, ale hlavně že je tu novinka o nějakým prdelákovi z Destiny :D Jo, už to není co to bejvalo
Jo control ma smysl,jenze to stejne kvuli tomu nezapnu.Dokud neprijde nejaky novy dlc destiny bude v supliku.Uz me nic nelaka.Vysperkovat postavu na 320 light a pak dalsi a dalsi?K cemu tvl.Abych udelal raid o 30 min rychles ne.
Lepsi byl clash se dalo aspon kempit :D
lager banner
Kecas to vazne este lidi hrajou 😂
hmm control.....
Napsat komentář
Chceš se zapojit do diskuze?
S účtem můžeš komentovat a hodnotit, sledovat hry ve wishlistu, sbírat achievementy a psát do fóra.