Insomniac Games připravuje remake Ratchet & Clank pro PS4

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
Komentáře (12)
tohle a LBP mě hodně potěšilo [s14]
Tak třeba zrovna ten Resident na GC byl hooodně jiný...Nebo SH a SH Shattered Memories,i když to nebyl přímo remake,ale inspirace. Či TR1 a TR Anniversary...ta samá hra,ale úplně jiná.
Já to chápu moc dobře, ale co tam chtěji remakovat? V základu to bude furt ta samá hra, kterou fanoušci určitě dohráli mnohokrát. Místo těhle remaků a remasterů by měli dělat úplně nový hry, ale co maj za problém že dělají jen remaky, nevím.
Offspring neplést Remake a Remaster...Remake bude úplně předělaná hra(Viz nový Oddworld,RE na GameCube...),ne jen vylepšení textur a rozlišení,jako Remaster.
to chce novej díl, co jako...remejk, jedničku už beztak všichni hráli[s14]
Devile: Video je z filmu. Na PS4 bude remake Ratcheta 1. Jak kdbyby to nestačilo na PS2, PS3 a Vitu
Vzdyt je to trailer na FILM.
Remake PS2 dílů nebo PS3 trilogie? V práci nekouknu na video
Jako super, ale proč kurva neudělají radši novej díl? Furt samý remaky, i když Ratchet je pro mě totální srdcovka, tohle ať si strčí s prominutím do prdele.
Ratchet nikdy neurazí :) navíc je dobře, že ji Sony nepohřbilo a pokračuje v ní dál, film je NAPROSTO BOŽÍ!
No na Ratcheta se těšim, u toho se člověk vždycky nejvíc a nejlíp vyřádí...Tohle je srdcovka jako prase [s7]
Měl jsem úplně husí kůži, opravdu to vypadá nádherně, ALE je škoda (dle mého názoru), že jde o remake... bral bych spíše pokračování...