Konzolista.cz

Insomniac Games připravuje remake Ratchet & Clank pro PS4

novinkaúterý 10. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Insomniac Games připravuje remake Ratchet & Clank pro PS4
Sony dnes na své tiskové konferenci pustila první trailer z připravovaného filmu podle série Ratchet & Clank, na který se můžete podívat níže v novince. Do kin se dostane příští rok. Následně nám bylo řečeno, že se můžeme v příštím roce těšit i na kompletní remake prvního dílu Ratchet & Clank od studia Insomniac Games pro konzoli PlayStation 4, který přinese nejen novou grafiku, ale také herní mechanismy a další novinky. Více bohužel ze Sony nevypadlo.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (12)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
FulcrumCZE
FulcrumCZE #WTisSH*T

tohle a LBP mě hodně potěšilo [s14]

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍1

Tak třeba zrovna ten Resident na GC byl hooodně jiný...Nebo SH a SH Shattered Memories,i když to nebyl přímo remake,ale inspirace. Či TR1 a TR Anniversary...ta samá hra,ale úplně jiná.

Offon
Offon #Close it.

Já to chápu moc dobře, ale co tam chtěji remakovat? V základu to bude furt ta samá hra, kterou fanoušci určitě dohráli mnohokrát. Místo těhle remaků a remasterů by měli dělat úplně nový hry, ale co maj za problém že dělají jen remaky, nevím.

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍2

Offspring neplést Remake a Remaster...Remake bude úplně předělaná hra(Viz nový Oddworld,RE na GameCube...),ne jen vylepšení textur a rozlišení,jako Remaster.

Readdy_B
Readdy_B #GAME OVER
👎1

to chce novej díl, co jako...remejk, jedničku už beztak všichni hráli[s14]

Offon
Offon #Close it.
👎2

Devile: Video je z filmu. Na PS4 bude remake Ratcheta 1. Jak kdbyby to nestačilo na PS2, PS3 a Vitu

Beny
Beny #Blood 1

Vzdyt je to trailer na FILM.

Devilbringer
👍1

Remake PS2 dílů nebo PS3 trilogie? V práci nekouknu na video

Offon
Offon #Close it.

Jako super, ale proč kurva neudělají radši novej díl? Furt samý remaky, i když Ratchet je pro mě totální srdcovka, tohle ať si strčí s prominutím do prdele.

Abe
👍3

Ratchet nikdy neurazí :) navíc je dobře, že ji Sony nepohřbilo a pokračuje v ní dál, film je NAPROSTO BOŽÍ!

RobotCZ
👍3

No na Ratcheta se těšim, u toho se člověk vždycky nejvíc a nejlíp vyřádí...Tohle je srdcovka jako prase [s7]

Homer91

Měl jsem úplně husí kůži, opravdu to vypadá nádherně, ALE je škoda (dle mého názoru), že jde o remake... bral bych spíše pokračování...

Související články

Nejčtenější články