Insomniac Games poprvé oficiálně o nové Ratchet & Clank hře
novinka•úterý 10. února 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
fórum
Think before you sleep
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (11)
No mozna by mohly po tech ketech udelat druhy dil Distruptora,ktery vysel v breznu 1997 a jednalo se o velmi povedenou doomovku.Ratchet je svazan s PlayStation od roku 2002 a podporil od PlayStation 2 vsechny dosud vydane PlayStationy i nedavno HD Trilogy na Vitu.
Bude vsak Ratchet skutecne next gen ? Tod otazka
Ratchetov som hral vsetkych toto si urcite nenecham ujist.[s7]
pecka [s7]
Ajaj a ja byl tak rad ze jsem toho puvodniho dal na 100% a ted to budu drtit znovu.[s6]
Tak chlapci z IG nech riadne zamakaju na tomto remaku inac im zostanu prazdne gamby ako po SO flope, ked ani recenzenti svojimi odamy na tento mišmaš nezabrali [s4]
No vidim to na nejlepší jízdu letošního roku. Tak na tohle se snad ani nejde netěšit....na první díl už si moc nepamatuju,takže sem s tím :-D
Ratchet je dobrá hra ale spíš bych bral od Insomniac Resistance 4 :)
Tuhle serii jsem hral az na PS3, takze jednicka pro me bude v podstate nova hra :)
Ja se na tohle tesim snad vice nez na noveho Zaklinace, MGS V a Uncharted 4 dohromady. :-)
[s7]Ratchet & Clank[s7]. Bude tam coop? U prvního dílu asi nebyl, že?[s8]
U nás se těší celá rodina na hru i na film. Akorát nevím, jak snesu český dabing filmu v kině, hlavně hlas Clanka asi jen tak někdo nenapodobí. A accent už vůbec ne.