Konzolista.cz

Insomniac Games poprvé oficiálně o nové Ratchet & Clank hře

novinkaúterý 10. února 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Insomniac Games poprvé oficiálně o nové Ratchet & Clank hře
V minulém roce Sony oznámila kompletní remake prvního Ratchet & Clank pro konzoli PlayStation 4. Studio Insomniac Games zatím muselo o hře mlčet, až dnes se k ní vyjádřilo na svém oficiálním webu. „V roce 2015 budeme mít možnost rozšířit Ratchet & Clank hned na dvou frontách současně. Budeme pokračovat jednak na spolupráci na celovečerním filmu, ale také vyvíjíme hru, která sdílí vizi filmu a původní Ratchetův příběh. Jak dříve oznámila Sony během tiskové konference, hra představí původní Ratchet & Clank s aktualizovanou hratelností a ve zcela novém grafickém kabátku, vytvořeném od základu pro PlayStation 4. Naše studia v Kalifornii a Severní Karolíně na této hře spolupracují společně, přičemž takhle velká spolupráce mezi studii probíhá u nás vůbec poprvé. Na hře navíc pracuje spousta původních vývojářů, kteří se podíleli na první hře Ratchet & Clank. Zůstaňte naladěni pro další informace,“ stojí v dnešním oznámení studia Insomniac Games.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (11)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
jiridvorak515

No mozna by mohly po tech ketech udelat druhy dil Distruptora,ktery vysel v breznu 1997 a jednalo se o velmi povedenou doomovku.Ratchet je svazan s PlayStation od roku 2002 a podporil od PlayStation 2 vsechny dosud vydane PlayStationy i nedavno HD Trilogy na Vitu.

Bude vsak Ratchet skutecne next gen ? Tod otazka

TajfunSK77

Ratchetov som hral vsetkych toto si urcite nenecham ujist.[s7]

FulcrumCZE
FulcrumCZE #WTisSH*T

pecka [s7]

Jaroslavgt5
👍1

Ajaj a ja byl tak rad ze jsem toho puvodniho dal na 100% a ted to budu drtit znovu.[s6]

dodjas

Tak chlapci z IG nech riadne zamakaju na tomto remaku inac im zostanu prazdne gamby ako po SO flope, ked ani recenzenti svojimi odamy na tento mišmaš nezabrali [s4]

RobotCZ

No vidim to na nejlepší jízdu letošního roku. Tak na tohle se snad ani nejde netěšit....na první díl už si moc nepamatuju,takže sem s tím :-D

Maxyking
Maxyking #Resistance
👍1

Ratchet je dobrá hra ale spíš bych bral od Insomniac Resistance 4 :)

mevi
👍2

Tuhle serii jsem hral az na PS3, takze jednicka pro me bude v podstate nova hra :)

Starky
Starky #NaughtyGod
👍3

Ja se na tohle tesim snad vice nez na noveho Zaklinace, MGS V a Uncharted 4 dohromady. :-)

miomao
miomao #P + V

[s7]Ratchet & Clank[s7]. Bude tam coop? U prvního dílu asi nebyl, že?[s8]

bob-premky
bob-premky #Horror fan
👍5

U nás se těší celá rodina na hru i na film. Akorát nevím, jak snesu český dabing filmu v kině, hlavně hlas Clanka asi jen tak někdo nenapodobí. A accent už vůbec ne.

Související články

Nejčtenější články