Konzolista.cz

Insominac Games: Nový Ratchet and Clank není remake

novinkastředa 10. prosince 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Insominac Games: Nový Ratchet and Clank není remake
Studio Insominac Games v současnosti usilovně pracuje na E3 oznámené akční plošinovce Ratchet and Clank, která vyjde v příštím roce exkluzivně pro PlayStation 4. Od oznámení prakticky nevíme, co můžeme od hry čekat, občas se mluví o remaku prvního dílu, ale podle vývojářů to není tak jednoduché. Podle nich se jedná spíše o kompletní překopání prvního dílu, který byl postaven úplně od nuly, jen s inspirací, co se týče příběhu. Jinak na hráče budou čekat zcela nové úrovně, filmečky, zbraně a tak dále. Vše by pak mělo ladit s filmem, na němž vývojáři z Insominac Games rovněž spolupracují. Každý jistě očekával, že se o novém Ratchet and Clanku dozvíme během PlayStation Experience, ale nakonec jsme se nedočkali, tak snad už moc dlouho nebudeme muset čekat.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (7)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Kanive
Kanive #IDontKnowU
👎1

Strašná nuda :/ jedinej díl kterej jsem hrál pořádně byl ten na PSP, na trojce jsem zkoušel crack in time a vůbec me to nebavilo. Na vite mam rozjetou trilogii, ale je to tam strašný...

RobotCZ

Starouši souhlas. Tohle je klenot Insomniac games. Kdo ještě nemá PS4ku, tak tohle je důvod koupě. Se úplně stydím, že už si nepamatuju první díl.....holt si ten příběh dám znova v pixarovským audiovizuálu....no to bude něco tohle :-D

Starky
Starky #NaughtyGod
👍4

Ratchet je to nejlepsi co z tohohle studia kdy vypadlo, neda se netesit.

kuki164
kuki164 #Play3Day
👍1

Táto séria mi chýba, a konečne bude plnohodnotný diel. Film dúfam nesklame

razi
razi #Ps4

ještě musim dohnat rest v Nexusu, nedávno byla pěkná slevička a zaváhal jsem [s8]

Robitus
Robitus #$Jednu Rybu!!$
👍6

Hoši vědí na které platformě jsou doma:-)

Banan
👍5

Těším se na next-gen Ratcheta, tuhle sérii mám rád. I přez to, že na PS3 vyšlo dílů několik, tak mám pocit, že to bylo málo :D

Související články

Nejčtenější články