Informace o DLC Cole’s Legacy pro inFamous: Second Son
novinka•pondělí 3. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (9)
není DLC jako DLC... asi nejhorší bylo u sin2, kde jsem hrál hru... lvl8 a pak až lvl11, protože 9 a 10 vyřízli a dali do dlc... za to bych je kopnul... naopak DLC jako má TLoU či RDR, kdy fakt nabídnou něco navíc, na čem se maká i několik měsíců po vydaní hry... ne z hotové kus ubrat a dlc je na světě...
I1H_SK: na store je to video s CZ titulkama? To mi uplně uniklo, mrknu na to, dík. Ale stejně nedoufám že by hra byla s titulkama, uvidíme, bylo by to neskutečný překvápko.[s6]
Stouper a nebo to tam nemuselo být vůbec.... Nikdo tě nenutí,kupovat DLC. I když vím,jak to myslíš a máš pravdu. Zlatý časy PS1,2,kdy člověk koupil hru a nestaral se. Na druhou stranu,některé DLC,hlavně příběhové by v plné hře určitě nebyly,nám hru příjěmně protáhly....viz RDR Undead Nightmare,GTA4 TBOGT,TLAD, The Last of Us,Burnout Paradise Big Surf Island....Možná toto DLC bude taky super,ale oznamovat DLC ještě před vydáním hry? To ho mohli rovnou dát na disk,jediné,co jim v tom brání je CASH.
vypadá to po vizuální stránce hezky , ale jediná věc která mě na tom vadí je prostředí . Co video , tak se to pořád odehravá ve stejné lokalitě . Nevšiml jsem si žádné změny prostředí a co se týče boje , tak je to pořád dokola a nehledě na to , že je asi nesmrtelnej (z každého videa co jsem viděl , tak nikde jsem neviděl náznak poškození ani ubytku života)
Nevíte zda se dlc dá dokoupit samostatně a jestli bude mít trofeje?
ještě to nevyšlo a už je tu dlc.buzeranti[s15]
Na store je video s cz titulkami. Nechcem to zakríknuť ,ale žeby?
Heymi9615: A pak že není co hrát(:
To bude nabitý,za dva dny mě přijde Thief,potom musím dotáhnout Tomb Raidera a Killzone a Assassina. Ještě jednou dojedu Knacka,konečně rozjedu Resogun,Outlast a Don´t Starve,kámoš mi půjčí Battlefield 4 a na to vše jen 17 dní,pak vyjde inFamous a MGS....[s6]