Hru Prince of Persia: The Sands of Time Remake jen tak neuvidíme, je ve fázi konceptu
novinka•středa 24. května 2023•Martin Šmíd•

Zdroj: Ubisoft
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie






Reklama


















novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (11)
Chtěl bych pořádný dospělý FarCry ...na prince jim kajdi bílej tesák
Vždycky jsem radši když se něco odloží než aby to vyšlo ve stavu jako Cyberpunk 2077 nebo GTA Trilogie. Já si rád počkám.
Smutný, radši ať to celý zruší. 😏
Nebyly herní prvky a priority stanoveny v původní hře? Je to remake. Ubisoft mi přijde čím dal zoufalejsi…
To je to už přes 2 roky co to mělo vyjít? 🤦. No jo radši bude dojit hovna jako Thé Division, FC, AC nebo si pridelavat nové a nové IP jako Avatar, Skill and Bones a jine mp hovna. To se pak člověk nemůže divit, že to tady ještě není. Smutné
@czDante92: Jenomže oni původně chtěli z toho mít cash-grab, viz počátek vývoje hry v Bombaji... To studio bylo založeno teprve v roce 2018 a nemá za sebou žádný velký projekt, jen co-development a Ubisoft nenapadlo nic lepšího, než jim dát pro začátek takovou velkou rybu, která má kulturní status ve světě? Jako někde se začít musí, ale hodit zelenáče hned na takový projekt mohlo napadnout jen kravaťáka, co se na to díval pouze skrze optiku nízkých nákladů...
Nejspíš ten první build byla taková hrůza, že to nakonec i tomu hňupovi, co tohle schválil, došlo, jakou udělal blbost.
off topic...už přes týden mě nejde konzolista na mobilu...něco se zabezpečením...dělá se na nějaké opravě nebo něco?
No, jestli někdy vůbec.
At to zrušej
Já se nebudu smát ani nadávat, nějaký ten polotovar ala GTA Trilogy umí vydat každý, ale odsunout projekt místo vydání rychlého cashgrabu se cení, ať už je důvod jakýkoliv.
Já bych hrozně chtěl remake Warrior Within ale to si mužu doopravdy nechat zdát 😏