Hrané video lákající na Watch_Dogs
novinka•pátek 16. května 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: UbiSoft
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (18)
No naprostej luxus-tak to jsem se fakt pobavil!!! Klobouček
Reklama pobavila, ale šlo tam tak moc vidět že to jsou všechno herci.
Tady ještě nějaký info:link
Opravdu boží :D Ale Ubisofte, nepřeháněj to. Beztak už o té hře ví každý, ani nechci vědět kolik milionů sežral ten marketing [s15]
Moc pěkný[s6]
Spilif : máslo ten pavouk to byla vedlejsi mise tu vůbec hrát nemusíš :-D :-D
No reklama nebo propagace na jedničku. Po zhlédnutí tohoto by to byla jasná koupě, ale když jsem tu zhlédl video s tím robotickým pavoukem ala Ghost in the Shell nebo jak se ta hra jmenovala tak mě to fakt odradilo docela dost :(
Jo a jinak jsem jsem zvedav co vse se bude dat hacknout. Neresil to uz nekdo nekde? Zatim jsem videl semafory, svetla, bankomat, zvedani mostu, kamery, mobily jednotlivych lidi a zastaveni vlaku. Prece jen je to jeste malo, pokud tvrdi, ze hacknout pujde vse...:-)
Starky: Nevim, ktera nejvic, ale s urcitosti bude u nas nejmene na X1...:-D Ale ja tam tu predobjednavku asi nakonec necham.
Xone tedy ma nejakych 790p, zaden bonusovej obsah a u nas ani ty titulky. To jsem zvedav, ktera verze proda celosvetove nejvice.
hodně pěkny líbilo :)
luxusniiii [s7][s6]
To bylo originalni. Super! :-)
1080p 60fps
[s6]
Tak to se hodně povedlo. Je vidět, že UBI investoval do propagace hry nemalé prostředky. Ale za tohle palec nahoru...[s6]
super pobavila :)
[s6] dobré