Hra WWE 2K23 vyjde v březnu, na obalu bude John Cena

novinka  4
Martin Šmíd, 23. 1. 2023 15:59
Společnost 2K Games dnes oznámila, že hra WWE 2K23 od vývojářů ze studia Visual Concepts vyjde březnu letošního roku pro PC a konzole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One a Xbox Series X/S. „Na oslavu jeho 20. výročí jako WWE Superstar, 16násobný mistr světa, hollywoodská ikona, rekordní filantrop a výkonný producent soundtracku WWE 2K23, John Cena, bude uveden na obálce každé edice hry. Světový hudební fenomén Bad Bunny – nejlepší umělec roku podle Billboardu a jeden z nejvíce streamovaných umělců na světě pro rok 2022 – bude také debutovat v WWE 2K,“ stojí v oznámení vývojářů.

„WWE 2K23 obsahuje několik vylepšení franšízy, včetně jedinečného nového pojetí 2K Showcase, představení WWE 2K oblíbených WarGames a rozšíření několika herních režimů. Kromě toho se fanoušci mohou těšit také na obsáhlý seznam WWE Superstars a Legends včetně - Roman Reigns, “American Nightmare” Cody Rhodes, Ronda Rousey, Brock Lesnar, “Stone Cold” Steve Austin a mnoho dalších. Neuvěřitelně realistická grafika, animace, úhly kamery a osvětlení, plus dostupné ovládací prvky a nový volitelný mechanismus připínání se přidají k vysoce pohlcujícímu zážitku,“ stojí v popisku hry.

Vydání WWE 2K23 Deluxe Edition a Icon Edition je naplánováno celosvětově na 14. března 2023 prostřednictvím Early Access, poté bude následovat Standard a Cross-Gen edice v pátek 17. března 2023.

Zdroj: TZ

Komentáře