Hra WWE 2K22 má datum vydání, známe první podrobnosti

novinka  3
Martin Šmíd, 20. 1. 2022 17:06
Společnost 2K Games dnes oznámil, že vydání hry WWE 2K22 je naplánováno na 11. března letošního roku pro PC a konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S. Hra vyjde s Reyem Mysteriem na obálce při oslavě jeho 20. výročí jako WWE Superstar. „Celosvětově uznávaná ikona Rey Mysterio je synonymem pro mexickou tradici lucha libre – představuje rychlou akci, neuvěřitelné vzdušné manévry a připravil cestu mnoha vzletným a hbitým Superstars. Zdobený high-flyer má za sebou několik šampionátů ve své legendární kariéře, vystupuje ve svém vlastním jedinečném stylu a nosí řadu barevných a ikonických masek,“ stojí v tiskové zprávě. Zároveň bylo oznámeno, že fanoušci se mohou těšit na přepracovaný engine a spoustu zajímavých novinek. Pokud se o hru zajímáte, všechny informace z tiskové zprávy naleznete níže v novince.

Tisková zpráva:

„Reprezentovat kulturu lucha libre jako cover Superstar pro WWE 2K22 je pro mě okamžikem hrdosti,“ řekl Rey Mysterio. "Těším se, že budu moci sdílet příběhy velkých okamžiků mé kariéry s oddanou komunitou hráčů a budu mít možnost spojit se s fanoušky WWE zcela novým způsobem, skrze hraní prostřednictvím mého 2K Showcase."

„Během své kariéry se Rey Mysterio několikrát vrátil, aby znovu a znovu prokázal svou odolnost, a přes to všechno upevnil svůj odkaz jako žijící legenda sportovní zábavy,“ řekl Alfie Brody, viceprezident pro globální marketingovou strategii společnosti 2K. . „Ve stejném duchu odolnosti, WWE 2K22 vrací úder spoustou upgradů a komunitou požadovaných funkcí, které hráčům poskytují úplnou kontrolu nad zážitkem WWE.“

Od přepracovaného herního enginu po nové ovládací prvky a vylepšené vizuální prvky je WWE 2K22 nastaveno tak, aby vypadalo a hrálo se „Hit Different“. Engine ve spojení s dosud nejúžasnější grafikou WWE 2K zajišťuje franšíze bezprecedentní úroveň realismu. Kromě aktualizovaného a intuitivního ovládacího schématu, stejně jako pohlcující prezentace a různých úhlů kamery pocítí hráči tlak a odměnu za každou ránu, kop a úder.

Oblíbené herní režimy včetně vracejícího se 2K Showcase – v hlavní roli Rey Mysterio – obsahují nové funkce a aktualizace, které hráčům umožňují znovu prožít ikonické okamžiky za nejslavnějšími zápasy Mysteria. Ve hře MyRISE si hráči plánují vlastní cesty k superhvězdám. S režimem Universe a vylepšenou sadou Creation Suite nabízí WWE 2K22 hráčům možnost plně si přizpůsobit své WWE zážitky do nejmenších detailů. Od převzetí kontroly nad značkami, prémiových živých akcí, výsledků zápasů, soupeření a dalších – nebo vytváření ultimátních vlastních osobností Superstar, arén a šampionátů – mohou hráči sdílet všechny své výtvory s globální komunitou WWE 2K22 vůbec poprvé napříč platformami.

WWE 2K22 navíc zavede do prostředí WWE 2K nové režimy: MyGM a MyFACTION. V MyGM hráči vstoupí do role generálního manažera WWE a vydají se na cestu k budování největší značky ve vesmíru WWE. Hráči dostanou příležitost převzít otěže a ukázat se na největších pódiích sportovní zábavy, od sestavení konečného seznamu WWE Superstars a Legends po rozvoj ikonických rivalit a zúčtování šampionátů. S prvním franšízovým režimem MyFACTION mohou hráči shromažďovat a spravovat svou vysněnou frakci pomocí týdenních událostí a pravidelných aktualizací, které poskytují obrovské výzvy a možnost pro znovu hraní.

Zdroj: Tisková zpráva

Komentáře